Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez pontosan így van Pici, egy kis nosztalgiázás ezekre a zord, hideg napokra
Szép napot Lányok!
Köszönjük a véleményt! Legalább most megismertük a helyzetet egy másik szemszögből is!
Akik viszont szerepelnek ebben a kis "divavetítésben" azoknak sokat jelent.
Nekem a sok sok nyári élményt juttatja eszembe, és azt hogy milyen jól éreztük magunkat!
No meg hát valamivel el kell ütni ezt a zord téli időt.....
Seszty Köcci az infót
Hátőőőöööö...a világért sem akarok ünneprontó lenni vagy lebecsülni másnak a munkáját, de szvsz egy ilyen "video" csak annak jelent valamit aki amúgy is ott volt, egy kívülállónak (pl. én) nagyjából semmit nem jelent...
Meg én mondjuk még nem jöttem rá arra se hogy az ilyen állóképes "klipeknek" vajon mi értelmük lehet, ennyi erővel nézegethetnék egy "best of" képgalériát is ...némi mozgóképpel viszont biztos sokkal érdekesebb lenne mindenkinek...
Még egyszer mondom, nem bántani akarom az elkövetőt, csak leírtam a véleményemet (amire gondolom senki nem kíváncsi, de hát ezek a netes fórumok már csak ilyenek, minden bunkó köcsög belepofázhat mindenbe ), hátha hasznára válik.
.... 27mp ..... 26 mp ..... 25 mp
és a nyár is már csak 158nap 11óra 9perc 28mp.
Köcccikkeee az új vidit, nagyon jó lett
Jó lenne már frissíteni a képeket idei felvételekkel, oké már csak ..... napot kell aludni és jön a tavasz
Egy kis licenc ügy: http://motoros-szivek.hu/ladie...
A vidit meg mindjárt nézem
Pici, ez is nagyon jó lett!
Csajok itt a következő vidi.... ez inkább pályázós!
Motoros Csajok 2
Gúd nályt!
Megy a mail!
Ciao!
baby, nem voltál online "aznap" este.. ..dobj mailt, én most megyek tentu..
Szép estét mindenkinek!
Mi történt
Az én macim nagyon takarékos, mióta nálam van (több mint egy éve) egy falatot se evett még
és tessék,megjelent
De a Macik olyan falánkok
Kiennének a vagyonomból...
Momentán sajnos csak ilyen maci van kéznél
Piros-fekete motoros bőrruhás maci nincs?
Bár ne emlegessétek a MAci-t, mert még megjelenik
hm..ez nálam sziját jelent.hányszor köszönnyek egy nap teee?.reggel már köszöntem neked is.te késtél
Nem Akkor tessék, itt egy
hm - ez nálad sziát jelent?
Mondhatjuk igy Horny baby ...
Nem invitáltalak..csak ahhoz, h értsd miért írtam Alexnek, amit írtam gondoltam nem árt, ha ismered az előzményeket( ha már lereagáltad - ami egyáltalán nem baj )...azok meg a Ciberében vannak...
hm..