Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én lennék?
Nagyon szépen köszönöm!

Meg mindenkinek!
Nagyon jót buliztunk ám pénteken!
Szija Repsi!
Jó lett a képtárad:))))
és még szerény is...... vagy mégsem?
Van ez így... Aki sztárnak születik kéremszépen...:D
Na jól van már Gemi egyszer a mocid a sztár z RTL klubon, aztán a Smallville-ben is rólad/veled forgatnak..
Kicsit nem figyel oda az ember és rögtön feltörsz? Vagy hogy van ez?
Skacok! Ez a motorozó nők topic, menjetek má' vitázni máshová.Meccseljétek le személyesen, vagy nem is tudom..Viktor, benned is nagyot csalódtam, olyannak hazudsz, aki mindig csak jót tett Neked, a szarból húzott ki, ha szükséged volt rá, nem kéne így viselkedned....Bár nincs jogom beleszólni, ti dolgotok, de nagyon rossz úton haladsz... Felébredhetnél, hogy családod csak egy van!ENNYI!
Boldog Szülinapot Kívánok az érintetteknek! ! !
Mért neked lesz a GSX-R kupá.....szerinted? Még transzpandered se volt soha......csak mondtál egy köridőt
Mr. Ninja! Te mire válaszoltál most vagy kinek? mert kicsit zavarodott a beírásod. A lányok hogy kerülnek ebbe a dolgba köridő szempontból? itt más dologról van szó és ezt Te is tudod "az őszinteség" Ha a rajtrácsos dolgot nekem irtad igazad van , de attól még Te mint kawakupás nagymenő, hogy is kerülsz képbe? mert ha jól tudom helyezésed nincs ott figyelemreméltó.
Nemakarok erre semmit mondani.... de szerintem a lányokat nem kell belekeverni semmi ilyesmibe....lehet pont ugyanolyan időt fognak menni és akkor mi van.....Viszont MÉG TE sem álltál a Ringen rajtrácson.....ENNYI.... és ennek az egésznek nem arról kéne, hogy szóljon hogy ki milyen köröket megy és hogy tud beszurni a másiknak hanem arról hogy jóérezzék magukat......a lányok... az összes
Nem is igérkezett még el senkinek, én csak felkértem.....
Héjjjjjjjjjjjjjjjjjj!Tessék ám engem is megkérdezni, adom éééééééé:)))
Mr. Ninja! Olvasd el a 10564-es beírást. Aki tud az tud, két csajnak egy rajtrácson, nem lesz ez kicsit sűrű!
Tényleg és melyik az a kettő? mert én csak egyről tudok.......
Júj! Én megtaláltam a megoldást! Megvan az esernyőtartó lovagom! Csak majd a csajokat tudjam lepucolni róla...
Mr. Ninja akkor Te se tudod eldönteni hogy mit akarsz és kitől! Látom a két igen komoly helyre is eligérkesztél esernyőtartó fiúnak.
Én is Nagyon sok Boldog Születésnapot Kivánok neked Pici-R.........
Zsaninak is ma van? ..azt nem is tudtam..

Zsaniiiiiiiii! Isten éltessen nagyon sokáig!
Pici-R és Zsani: Nagyon Boldog Születésnapot
..remélem, jól tudom, amit tudok.. ..szóval a szintén F. R. monogramú csajszinak nagyon boldog születésnapot kívánok!
Halee!

Mostmár jól, de volt egy kisebb rosszullétem , de most jó. Megyek sztem bulizni kicsit. :)
Na és Te Kedves?
baszki ti itt eladtok minket.észre se vesszük oszt kitartottak leszünk
Hogy vagy csaj? Karácsonyra már megvannak a meglepik?