Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy látom a kutyádtól se sajnálod.
De szeretem is...már nem csak a fánkot, hanem a Fazert is...
Meglehet.
Szia!
Különösen, hogy épp fánkot eszem...
Helló. Kezdenek a Fazeresek túlsúlyba kerülni a fórumon.
És egyébként sziasztok!
egyébként ez sem rossz taktika, amit a druszám csinál...
Nekem volt egyszer 13,5 hónapos kihagyásom, na az gyilkos volt
Van ilyen egy ember életében, h egyedül van, akár hosszabb ideig is. És szerintem nem vagy szerencsétlen, csak így alakulnak a dolgaid, emiatt ne keseredj el! Majd mi felvidítunk, és az összes szerelem doktor ad neked valami használható tanácsot!
Hááát! Itt tolom az okosságot, erre lelép... Csak vicc...
És akkor egy kis matek: 100 nőből 1nek jössz be, 100 nőből 1 jön be neked, 10000ből 1szer öszejön a dolog. Ha "lejjebb teszed a lécet", akkor is csak a 100ból 1es arányig tudod javítani az esélyeket. De azért az már férfihez méltatlan magatartás lenne.
nemjárok sehova sem na pá mindenkinek off
AMUGY ÉNIS CSAK VICCNEK SZÁNTAM ASZRELEM DOKIT DE NEM CSAK NEKED SZÓL HANEM MINDENKINEK AKI SEGÍTT A HOZZÁSZÓLÁSAIVAL..............amugy van fennt már rólam kép de nemarra vagyok kiváncsi hogy kinek tetszek és kinek nem a fórumon hanem az hogy a való életben miért vagyok ilyen szerencsétlen mikor mindeki azthiszi hogy nyomulós vagyok stab közben meg senkim sem volt sosem


de most mennem kell mert átveszi az erősebbik ember a családból a gépet .sziasztok holnap folyt köv majd valami mással bocsika de ez a nap ez így sikerült
4. Vagy épp rossz passzban van és rajtad veri le, pedig ártatlan vagy
Ez a pasiknál is igaz. Amikor nincsen senkid, és találkozol egy olyan sráccal, aki tetszik neked, akkor a következő esetek állnak fent:
1.: van bnője/nős
2.: nem vagy az esete
3.: meleg
Bulizni szoktál járni? az azért dob az esélyeken
teccik a topik, idevánszorgok akkor már énis
Sajnos látszólag az a helyzet, hogy minden jó/elfogadható/mindegy/ csajnak van vőlegénye. Ez majdnem így is van, és pont ez az a dolog, ami miatt fáradhatatlanul próbálkozni kell, és még így is gyakori a pofáraesés. De valahol a világon, sőt elérhető közelségben van valaki, aki kompatibilis veled, csak a nagy számok törvénye alapján nem első próbálkozásra szokta az ilyet megtalálni az ember.
rakj fel adatlapodra képet aztán a csajok lesznek olyan jófejek és lezsűriznek
én amúgy ismerek egy M.ovari motoros csajt, de nem adom
Ne hívjál már így Elnézést is kértem, ha megbántottalak. Nagyon a szívedre vetted a társkeresős hozzászólásomat, amit abszolút viccnek szántam.
Ha nincsen humorérzéked, és egy ilyen jelentéktelen beszólást nem tudsz viccesen felfogni, akkor nem tudok mit tenni.
Most meg jössz ezzel a szerelem doktoros dologgal, pedig ezt nem is én hoztam fel. Na az egészből csak annyit akarok kihozni, hoyg hagyjuk el ezt a "szerelem doktoros" megszólítást.
látom muszály lesz egyedül motoroznom..............nemhiába nemcsajozom tiszta szívből...........:((levagyok döbbenve.én télleg ekkora lúzer lennék?
Végül is ha levakarjuk az emberi viselkedésről a civilizáció mázát, a végén kiderül, hogy még ha nem is tudatosul bennük, a nők ma is olyan pasit akarnak, akitől adaptív tulajdonságokban bővelkedő kis csemetékre számíthatnak. Persze ezt ismerkedős szövegnek ne nagyon használd. "Hé szivecském! Tőlem igazi kis falkavezér gyerekeid születnének! Kérsz egy kóllát?"
MÉLYEN TISZTELT SZERELEM DOKTOR..............a válaszom a következő.........

--akkor velem valami baj van.mert egy nap több lánnyal is flörtölök az utcán vagy a vendéglátásban ahol dolgozom.............szóval én bármit megmerek mondani és nemparázok semmitől csak állandóan azt kapom hogy hát nehari de nem! szóval még amikor cigánycsajjal kezdtem ki hogy mitszól rám.még tőle is azt kaptam hogy weeeeeeeeeeeeeee:(( vagy mikor direkt csúnyának ítélt és mások által csúnyának mondott lánnyal kezdek ki akkor is azt kaptam hogy nemvagyok az esete?KÉRDEZEM ÉN mifolyik itt gyöngyösön?
Pontosan. Mindig a legelső lépést nehéz megtenni, akárhány éves is az ember, ez mindig "fejfájást" okoz
Én (szerencsére) csak férfi szemszögből láthatom a dolgokat, de szerintem főleg egy ismeretlen nőnél a leg-imponálóbb dolog a határozottság lehet. Aztán ha ezzel sikerült megtenni az első lépést, jöhetnek a valódi értékeid. Aztán vagy bejön, vagy nem.