Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahha, a szamurájoknak is van kard nélküli közelharc, asszem megvan:) mér kellet abbahagynod?
maradjatok csak, viccnek szantam
undok dög
srácok, de tényleg...ez a Jó Barátokba befér, hagyjuk a lányokat érvényesülni. Én se szeretném, ha elfajulna itt a "Barátok közt" eszmecsere...
Az igazi eredmények és az egységes, épkézláb játékképhez a lazázás abszolút nem célravezető. Olyankor gyűlnek a törött ujjak, szakadt szalagok. Nálunk a hajtástól minden edzésen hánynak páran. Ha nem adsz ki mindent magadból akkor nem fejlődsz. :-)
dehogyis! de most inkább figyeld, mit írunk
nem csoda, h nem ismered, marha ritka sport. Olyan kardra épülő, pusztakezest is alkalmazó szamurájsport, már abba kellett hagynom sajnos...
világos. azért ismerek 1-2 helyet, ahol egy rendes zúzódással nem edz az ember:) pl. borda..
Dehogy szólunk le... viszont lassan télleg túl sokan vagyunk...
TEEEE
tudom.. néhány évig játszottam.. ezért mondom...

LX
Nem tudom, hol tartanak, de eléggé nyugisra vették a figurát. Nagyon amerikázás volt az egész, Atlantában voltam kint meccsen, az se volt folyamatos erőfeszítés, de valamivel kraftosabb volt.
A rugby egy teljesen másik történet. Ha figyelmesen nézed észre fogod venni, hogy olyan ütközések nincsenek mint nálunk. Meg aztán a szabályok és a játék összetétele is gyökeresen más.
biztos, hogy nem kene atneveztetni a topikot
egyre tobb a pasi es en hiaba probalom tartani a frontot, mindig leszoltok
nem ismerem a kenju-t, de biztos jó az is ha kempos vendégmesteretek volt
A zúzódás nem sérülés. Csak olyanra gondolok amikor törik vagy szakad. A zúzódás a természetes velejárója. :-)
így kezditek?
Nem is ok nélkül tartanak ott ahol...
itt edzésen elég ritka, hogy sérülés nélkül menjen haza az ember... nem olyanra gondolok, hogy eltört az orra vagy a lába, de zúzódások rendszeresen megülnek itt-ott nem versenyszerűen űzöm, asszem ahhoz kevés a heti kettő. meggondolom, mert érdekel. köszönöm
Volt szerencsém részt venni a pécsi Gringos egész napos edzésén...nem tűnt veszélyesnek.
ezért kell rugby-zni... ott nincs ilyen hóka-móka meg védőfelszerelés

LX
nem úgy értettem... de törött bokával nem fog kempozni egy darabig...
A versenyszinten kempo-zók között nem kell sérülésre számítani, hisz az egy puding sport?
Birkózó is van nálunk pl. Meg kajakos. Szóval az szerintem tökéletes. Mondjuk itt a sérülésekkel is számolni kell... szóval ha versenyszinten kempo-zol akkor nem biztos, hogy a legcélravezetőbb. Mindezzel együtt mi mindenkit szívesen látunk!
Kempo? 4 évig kenjutsuztam, volt kempo-s "vendégmesterünk", faja kis sport az is!