Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyugodtan nyaggass... amikor csak szükségét érzed...

a mafl.hu oldalon elvileg a teljes sorsolás fent van időpontokkal, helyszinekkel stb...
+r
az jó, furcsa volt egy kicsit ilyen makettes verzióban de azért odatették magukat.
ara kiváncsi vagyok!
az fent van a honlapon, hogy mikor es hol jatszotok?
mert akkor nem nyaggatlak, hogy hova es mikor kell menni szurkolni
Hali!

Igen a június az már bajnoki meccs. Divízió II-ben a meccsek ingyenesek, nincs belépő. És az már nagypálya, 11-11 ellen, rendes szabályok. Igazi foci... :-)

Üdv
knapet
nincsmit örültem a jó színvonalnak. a júniusi, az már nyitott/nagyobb pályán lesz, nem?
Köszönöm!

Simán megúszható lett volna az uccsó td, töb hiba is becsúszott a gépezetbe. De majd júniusban visszakapják... :-))))))))))))

üdv
knapet
Szia knapet!

baromi jó volt a kupa! színvonalas, jól játszottatok! sajna az a szép TD összejött az ellennek,
de jó bemutatkozás volt
sajnos csak egy ideig birtam
de NEM, nem szeretnem tudni az aeredmenyt! igyekszem edzesre, aztan meg haza, hogy legalabb az ismetlest lassam!
Ugye ébren vagy? Unalmas meccs lesz ahogy nézem...
ezek szerint mar rosszul is latok

akkor szep almokat neked is
De ráérsz 11körül kelni... 23.30 a meccs kezdése
Szépálmokat!
Szia
most fekszem, 10ig alszom, mert a virtualis bemelegites annyira nem erdekel, aztan johetnek a gyufaszalak akitamasztashoz
mar bujok is be a kockas pled ala, joejszakat
Jóestét!

Most keltél, vagy most fekszel? A tengerimalacok kb olyanok mint a halak... mármint a nem megállapítása szempontjából...
És ehhez mit szólsz?
joestet!
a malacok nemet nem konnyu megallapitani, ugyhogy akirol ma delelottig 1000000%ra meg voltam gyozodve, hogy kislany, az egyszercsak ramaszott a sajat anyjara es felreerthetetlen mozdulatokat tett ezek utan szerintem nem kerdes, hogy mindket punk malacka fiu
na persze most egyutt laknak, ugyhogy meg lehet, hogy felosztjak a szerepeket egymas kozt
... melyik manapság használt mobiltelefon nem tud hangot felvenni? de mostantól jobban fogok figyelni, felkészült leszek!
nem rejtett vágy ez... vagy nem mondtam ki hangosan?
Knapet, én meg megnéztem, hogy lehet-e a telómmal hangot felvenni... És lehet, de a rendőr orra alá kéne hozzá nyomni, sajna.
figyi, én szívesen meghallgatlak bármikor, de szerintem ez nem az a fórum, ahol az ilyen rejtett vágyaidat kéne kibeszélni...
... hányszor jutott már eszembe " óóóó ha én is puncival a lábam között születtem volna..." ...
...hát igen... knapet szava kevés a bíróságon... ...na de az enyém!
Te bocs,hogy beleszolok a csopper harly -t kivonnák ezek rendörök?Ezeknek zsebpénz kellett.
A diktafon csak egy példa volt. Igazából a szavad kevés a bíróságon két korrupt rendőr ellen. De tényleg ez a téma nem ebbe a fórumba való.

Bocs csajok.....