Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha az előzményeket nézzük, akkor a szerelem doki (xtremist1000) már válaszolt
Ez egy nagyon összetett dolog (bár nem vagyok szerleem doktor)
Szerintem, ha valaki flörtölni mer a "kiszemelttel", ahhoz bátorság kell, főleg ha ezt élőben kivitelezi. Határozottság, bátorság, eltökéltség. Én még egy flörtölés során senkit sem hittem beképzeltnek.
A fórumon, cseten meg bárki bármit mondhat Ott az ember "láthatatlan".
na kiváncsi vagyok neked mit mond erre a doki
Szerintem nem biztos, hogy a másik fél is úgy látja ilyenkor a dolgot mint te. Mivel tőled eléggé különböző tervezésű emberről van szó. Viszont amíg nem vagy arról meggyőződve, hogy van esélyed, addig nincs is!
tisztelt szerelem dOKTOR!

megpróbálok nemmegbántódni de az a helyzet hogy !ha flörtölök valakivel és adom alá a lovat akkor tutira beképzeltnek hisz hogy nemis jó faszi de mégis azthiszi magáról.................szitu van!
másodszor pedig ha nemvagyok határozott akkor meg azzal piszkálnak hogy az legyek:(


ilíyenkor mivan?

szerelem doktor kérlek segíts.........
Ne vedd ennyire a szívedre a hozzászólásomat Hülyéskedtem.
Látod? Pont az ilyen megbántódós-lemondós-határozatlan stílus miatt nincs "barinőd". Kicsit határozottabban, és fel a fejjel!
Látom sikerült bombát robbantanom a topikban:((
NEm barinőt keresek csak olyan fiukat lányokat akik mosonmagyaróvár és vonzáskörzetében motoroznak és szeretnek ismerkedni motoros fiukkal -lányokkal--bandázgatni.stb...szóval nem barinőt keresek még ha szükségem is lenne rá de tudom hogy felesleges harcolnom azért amit nem kapok meg!Szóval nincsen kivel motoroznam itt mosonmagyaróváron pl TRITOLI kavicsbánya és környéke..........istenhely csak egyedül ku -va szar már egyedül motorozgatni 10 év motorozás után...........:((


amuyg nembántottál meg csak nemesett jól a lendületességed...........
Van egy ilyen oldal, hogy csajokamotoron.hu. Pasik is vannak rajta, de amúgy nőuralom. Dumálni-ismerkedni jó.
Bocs, nem sértegetni akarlak Csak ritkán látok ebben a topikban "társkereső-feelinges hírdetést".
Mosonmagyaróvári lányokat nem ismerek sajnos Viszont vannak itt a fórumon nagyon jófej motoros lányok!
miért hangzik hülyén? te hogyan ismerkedsz meg egy sráccal? jelbeszéddel?
az a helyzet hogy én sajna csak magamban kereshetem a hibát .én nem a csajokat hibáztatom csak mondtam hogy ez a helyzet hogy a motoros pasik jobban bejönnnek nekik......csak én nem!.........az a falyta vagyok aki nem csúnya csak nemérdeklek senkit.......a motormiatt meg neérdekeljem őket...
Beszélgetés céljából? Hülyén hangzik
na netúlozz:)
Nem sok motoros csajjal találkoztam még de maximális respekt nekik.. .Ők legalább motorra mernek szállni nem úgy mint sok önelégűlt nyápic aki nem meri bevallani még magának sem hogy összefosn@ magát a motoron...
szia extremist éppen csajt nézek .....:)) kiváncsi vagyok a kedves motoros lányokra............MOSONMAGYARÓVÁRI motoros lányt keresek:)) beszélgetés céljából..
Úgy látom, csak van egy-kettő mutatóba.
Nem is!
Itt inkább a femin motorozó urak vannak többségben.
nem a motoros nő egyesek szerint oxymoron
Fordult már meg ezen a fórumon akár egy motoros nő is?
Motorozó nők - online....Gratulálok!
biztos mind domestosz a konyhában
jól mondod maistro, mindig a férfiemberé a nehéz munka