Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

... most lehet röhögni fogsz, de megnéztem a depo.hu-n, hogy milyen diktafonokat lehet beszerezni...

... neked bármit megígérek... nadee! mikor találkozunk?
Nem is akartam személyeskedni. Azért ez remélem egyértelmű. De amit írtál az sajnos szerintem eléggé életszerűtlen.

Ennyi.

Üdv
knapet
Csak annyit szerettem volna mondani, hogy ha nem tetszik, akkor tegyél ellene valamit. Amig lesz olyan személy, aki megvesztegeti a rendőrt, addig SAJNOS lesz olyan rendőr, aki ezt kihasználja.

Egyébként az a rendőr aki nem tud kijönni a havi pénzből szereljen le.

Részemről lezárva.

Új vagyok, adatlapot pedig kitöltöm, ennek ellenére különbözhet a véleményünk.
...akkor vagyok hajlandó megbocsájtani, ha megígéred, hogy minden beszélgetésünket felveszed, amikor majd találkozunk...
bocsánat, a 15 % az minden hatodik...
Az meg külön szép, hogy az ilyen "provokatív" beírásokra mindig "nem regisztrált", kép és minden egyéb infó nélküli emberkék reagálnak, akiket előtte itt sosem láttál beírni...

Hogy van ez?

Na jó, részemről tényleg off a téma...

Elnézést hölgyeim! Mea culpa...
Általánosítás? Ugye csak viccelsz? Félreértés ne essék, ha annyi fizetésért én csinálnám, én sem tennék másképpen. Ha jogosan állít meg akkor azt mondom, hogy az én jólfelfogott érdekemben egyezzünk meg máshogy. Azt mondod 15% a korrupt? És az nem sok kicsit, majdnem minden ötödik... és ugye azt sem mondod komolyan, hogy digitális diktafonnal mászkáljak, és vegyek fel minden olyan beszélgetést ami valamiféle módon törvénytelenségbe torkollhat? Játszak feljelentősdit? Még mindezek után járkáljak tárgyalásra meg ilyenek, csak, hogy nyerjek?

Mindegy is... nem kezdek bele ebbe a parttalan vitába mert nem vezet sehova. Elvekkel nem tudok vitatkozni...

Amúgy van nekem is rendőr ismerősöm aki jófej és nem is korrupt. Csak amikor közeleg a karácsony és fenyőfát kell venni, meg amikor kezdődik a suli és a gyereknek iskolatáskát meg új tornacipőt kell venni...

üdv
knapet
a kiemelt szöveg: ÁLTALÁNOSÍTÁS
"Hát ennyit a magyar rendőrségről..."

Utálom a korrupt köcsög rendőröket, de ők az össz. állomány kb. 15%-a. Az szöveg is uálom.
Egyébként feltalálták már a diktafont (digitális 24 óra kapacitás), előtte bekapcsolod, felírod az 5000-es sorozat számát, és az intézkedés végén telefonálsz a 112-re. Hidd el te fogsz nyerni.
Hát persze. Zsebből zsebbe...
Tengernyi malacok
Sziasztók. Ha valakinek gondja van a motorja ülésével,(szakadt,vagy javításra szóruló),akkor keresen bizalomal. Tel: 06 70 2108846. este 17.00.-től. F.Tímea
És kaptál róla valamilyen elismervényt?
vagy kiegyeli a lányokat és akkor bízik benne, hogy nem szaporodnak még tovább...
Ja. Pedig mondtam a puhatestűnek, hogy nyugodtan beküldhet Mozaikba, akkor is átmegy a vizsgán. Aszongya azt ő jobban tudja. Mondom akkor decibel mérőt elő. Aszongya azt ő jobban tudja, fülre megmondja, hogy hangos. Mondom ha ilyen kurva jó a füle akkor miért ment rendőrnek. Aszongya indítsam be és adjak gázt. Mondom ha beindítom és gázt adok akkor hamar befejezzük a beszélgetést. Aszongya már megvan a rendszám, felírták. Mondom én is felírtam az ő rendszámukat, és? Aszongya az már bűncselekmény. Mondom te tényleg hülye vagy. Mondd mennyit akartok és hadd menjek utamra. Aszongya 5000...

Hát ennyit a magyar rendőrségről...
...lehet, ugyanis a képeken 2 majdnem egyforma volt, én ráböktem az egyikre, hogy "ő lesz az", de mivel eléggé hasonlóak, lehet, hogy Borsó "itt a piros, hol a piros"-t játszik velem...
Jaaa... a díler úgy döntött, hogy neked inkább fiú kell?
...hát úgy sok-sok, hogy Borsó gondolta, jól ellesz 2 lánymalaccal, a 2 lánymalac meg úgy döntött, hogy megajándékozza Borsót még 3-3-mal...
A lányból fiú rejtélye még számomra sem világos, mindenesetre eddig lánynevet kellett keresnem, most fiút kell... ...vagy elvesztettem a fonalat, és sokkal több malac van ott...
....és nem használ...
Ooooo köszönöm a felvilágosítást... Sok-sok? Nekem is volt egyszer kettő, de rövid idő után elajándékoztam őket. Viccesek, jópofák, de hangosak és büdösek is ha éppen úgy érzik jónak...

Lányból fiú?! Mármint lányból nagylány? Vagy inkább hagyjam a témát?
sok-sok tengeri cucuról van szó... ...és abból egy az enyém... ...aki eddig kislány volt, de mától fiú...
Ezt a malacos témát nem vágom... de nyilván ez az én szegénységi bizonyítványom...

Amúgy meg is jöttem. nem csúszik az aszfalt. És remek az idő. Viszont a patkány rendőrök megvágtak 5000 Ft-ra a LeoVince kipuffantó miatt. Hiába van hozzá "E" papírom amire ráadásul a Z750 típusjelzés van reávésve, szerintük túl hangos. Adtam neki egy ötöst, elköszöntünk és ennyi. Remélem minden forintját gyógyszerre költi...

üdv
knapet
aaaaa, ok azert nezik, h kesobb ok is vissza tudjak hozni a labdat
ovatosan! csuszik az aszfalt
es JOOOOO motorozast
malacra vigyázni