Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beöntést nekik
egy ideig gondoltam ra, h felhuzom a kezemre....
de inkabb megse
A pulinál nagyon kell vigyázni, hogy abba a végébe tömd a kockacukrot, ahol ugat...


bocs, vizuális típus vagyok
majd kirazom a palya szelere
max elcsusznak rajta a focistak
szegények, és ha kakilnijuk kell?
aaaa, arra gondoltam, h szerzek ket pulit es oket lobalom a palya szelen
megvárod pompomot? csakúgy lemész beállsz a csírlíderekhez
csak a magad neveben meszelj
en inkabb a pomponos dolgot vallalom
...én kis állatkám...
én majd 2 méter leszek,ha még növök 13 centit, 10 körül már általában alszom,és massziv motorelvonási tüneteim vannak.....
maistro kint leszünk, ordítunk majd mint a sakál!
Haliho!

Megkaptuk a "végleges" sorsolást, 12.30-kor és rögtön utána játszunk egy-egy meccset. De aki kijön és rászánja az időt az sok érdekes összecsapást láthat, egész nap. 2x 10 perc egy meccs, szóval pörgős lesz, nincs időhúzás, bohóckodás stb...

Üdv
knapet

azért még ezt ajánlanám figyelmedbe...

Jonah Lomu - 3 szerelés

ja, és emlékeim szerint Lomu majd" 2méter.. 10 körül futja a százat.. és masszív izom..
O.M.G.
LX
Mondom én, hogy a lényeg a lényeg... GOOOO TALMAAAA!

knapet
ezért írtam hogy elfogult vagyok és hogy ízlések és pofonok persze a páncél sem véd meg mindentől, sőt.. a HAKA azért viszont nem egészen show.. az egy ősi Maori törzsi tánc, és ugye az "All Blacks" a hagyományoknak megfelelően vitte tovább, ezzel próbálva megtörni már a meccs elején az ellenfél morálját.. de meccs közben nincs semmi show elem.. és azért nem egészen alma - körte, hiszen az am. foci vhol a rugby-ben gyökerezik.. de mindenképpen igazad van.. kinek a pap, kinek a papné ("nekem speciel a Shulcz Gizi... " ) nálam jól megférnek együtt, csak hát nekem a rugby a nr 1 de tisztelem azt is aki am. focizik.. sőt, le a kalappal az összes lelkét is kihajtó, és keveset kereső magyar sportoló előtt! (nem a link focistákra gondolok persze ott is van kivétel...) Ja és GOOO TALMA

LX
hello itt is!
csak azt szerenem mondani, hogy en szeretnek kimenni szombaton erre a nagydarab pasik utkozoversenyere es szeretnek szurkolni a bulldogoknak es akinek van kedve, azzal szivesen mennek egyutt!
tessek nekem uzenni. kocsi van (hatha ez segit, h legyen utitarsam )
Tényleg nem akarok vitatkozni, mert ízlések és pofonok... de ez nem show? Almát a körtével hasonlítgatjuk. Azért ugye azt nem akarod mondani, hogy a "páncél" mindentől megvéd? Nézem én a rögbi meccseket is, sőt a szobám falán lóg egy eredeti ausztrál válogatott mez.

Ha már videó akkor ezt is érdemes megnézni...

http://www.youtube.com/watch?v...

A lényeg a lényeg!
üdv
knapet
akkor vigyel neki teat es szedd el a kepeket
...talán ma meglesznek... ha nem felejti el ...meg ha átjön... ...beteg a drágám...
na azert
kepzeld mi lett volna, ha meg iszom is... akkor aztan igazan higanymozgasom lett volna
VISZONT! mi van BTunder kepeivel
A ruha, a csaj vagy a dívány? Mert a válaszom: IGEN
ez jo lesz
valaki az edzésen hány...
mi fájt? ...hát támogatlak, ahol tudlak... ...pl. éjszaka hazafelé...