Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem. nekem mindhárom van
azért a rugby lényegéről ez sokat elmond... érdemes megnézni :

New Zealand - HAKA

LX
ez fajt toled
mintha nem egyutt tancoltunk volna fel ejszaka
duB: cheerleader-masszőr
Borso: freestyle-cheerleader
keme: cheerleader-felvételiztető

nyah. Ezzel meg is vagyunk. Kéne egy dívány.
részrehajló
szerintem mindenben tökre igazad van, bármi is legyen az
oké, jelentkezem!
ha a ritmuserzek szempont, akkor inkabb hagyjuk az egeszet
azt valahogy kiskoromban elhagytam
látod, és itt különbözik a rugby.. ott sisak és "páncél" nélkül is meg kell állítanod... és nincs benne annyi "show elem" mint az am. fociban.. én ezért szeretem sokkal jobban... (no meg persze elfogult vagyok ) azért amikor egy Johna Lomu robog a maga 9X kilójával, és iszonyat gyorsan... na az gyönyörű..
de persze ízlések és pofonok...

LX
Borso, leszel bíztatólány?
Vagy oda van vmi különleges felvételi szempont? (szépség, ritmusérzék...)
nem a súly az elsődleges szempont. a testalkat, magasság, mozgás a lényeg.
nekem hozhatnal egy kavet mondjuk
vagy egy jooo hamburgert
cheerleader-masszőr...
85-90 kg-mal milyen posztra állítják az embert remélem a büfébe
aaaa, en szeretem, ha itt vagytok nem vagyok olyan egyedul
egy dologról beszélünk...
kipróbáltam, tényleg nagy az "impact" a "running back"-kel szemben, de két "action" között van idő "to relax", nem úgy, mint egy több"round"-os küzdősportban.
nem is mondtam, hogy a legmegterhelőbb. de én most leginkább az edzésekről beszélek. az világos, hogy egy meccs a maga szaggatott módján nem olyan megterhelő.
Hát még hogy fogsz utálni, ha elmondom, hogy szerintem nem a legmegterhelőbb sport az am. foci
Egy kontakt sportban ahol teljes lendülettel fut szembe veled egy 100 kg-os running back, hidd el, hogy nem túlzás... Valahogy meg kell állítani és földre vinni. Ez nem olyasmi amit lehet érzékeltetni szavakkal amíg valaki nem veszi fel a sisakot és a vállvédőt és nem áll oda egy ilyen futásnak az útjába...
motorbaleset miatti térdszalagszakadás után felszívódott a szakadt szalag, nem vettem észre, edzésenmeg a combosoktól széttört a térdemen a porc...ilyesmik. Már túl vagyok rajta, de a szalag nincs meg, sé veszélyes lenne, ha rúgdosnák a lábam.
Maradt a cross
neemis, de ha gondolod átmegyünk. vagy nyitunk egy Tökös Motoros topikot
"Nálunk a hajtástól minden edzésen hánynak páran. "

Elhiszem, hogy kemény sportnak van beállítva, de azért ne essünk túlzásba.
igen én.... Kecskeméten.. első osztályban 3/4-et erősítettem általában wing-ként.. ritkábban centerként... és nagyon nagyon riktán toliban leváló...

LX
Atlantában voltál NFL meccsen? Máris utállak...