Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert várni jo, és a várakozás izgalma semmihez nem foghato,,,
kávét most iszom ,, kérsz,?,
én ott űltem rád várva, szmokingban, elöttem pezsgösvödörben behűtve az édes pezsgö, két pohár, a kandalloban lobogott a tűz, kutyák körűlöttem, még a jegesmedvebört is megfésűltem a földön,,,
és csak vártam ,csak vártam,,,
EN a kavemre hat mi lett a tegnap esti tabortuzzel
mire, mire, mire,,
várok várok várok
jájjjj, visszaolvastam ...nem kellett volna?
biztos valami "mentsuk meg a fakat"-gyulesen lesz
és vajon milyen rendezvényen?
hát izé én egy másik rendezvényen leszek! Várok valamire.........
Szinte mindennek van értelme, csak meg kell "látnod" benne, és akkor már be is tudod mutatni! Ez főleg a fotóra igaz, a film már kicsit bonyolultabb, mert míg a fotónál egy elkapott pillanattal kell bemutatnod a témát, addig a filmnél hosszabb idő kell, és könnyű unalmassá tenni az egészet...
oksa hogy közös de énis pont arra a meglátásra gondoltam ami mindkettőre jellemző kell hogy legyen ------------.hogy legyen értelme a képeknek a látott dolgoknak..........
Szia!
Fotózni csak szeretnék, ha lenne rá időm... egyébként a fotózás és a filmezés két teljesen különböző dolog, még ha sok minden közös bennük, akkor is. De az igaz, mindkettőhöz kell bizonyos "képi rálátás".
Szóval van képünk hozzá, hogy képeket képezzünk a képi megjelenítőkre...
Vasárnap?
szia Gábor....... nemalakítjuk át..........nemfogom.............
megnéztem a képeket és az állataid nagyon tetszenek mármint imádom a nagy dolgokat pl .jó nagy krokodil vagy óriáskígyó meg minden állatból a legnagyobban és a te állataid mármint az a nagy barnás vöröses kutyus az igentetszik............gyönyörú jószág:)))

szeretem az állatokat...... te amugy fotózol is? mert kamerát azt láttam nálad és gondolom a képi világa az szinte ugyanaz a kettőnek szinte.......a fotós és afilmes ais a képivilágra éppítt.......amugy amatőr fotós vagyok csak azért mondom......... üdv
hát, ha átalakítjuk kesergő - társkereső topikká, akkor lehet, hogy végleg elmenekülnek...
én ittttttt
Hát, a sztárok már csak így járnak...
senki sincsen a motorozó nők topikjában? szomorúú
:((
akkor én mostk uvára szenvedek mert elsem merem mondani azt hogy hetero fejemmel háyn csajom volt eddig:(
nekem is nagyon sokáig nem volt normális csajom, csak szenvedtem..
megjöttem
még mindig egyedül:)
Neeeeem szoktam...
A nagy sajnos már nincs meg, de nincs szívem levenni a képeit...