Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van több helyen is a városban meccsnézés. Többek között a Bulldogs is együtt tekinti meg a döntőt. Társaságban jobban át lehet vészelni az éjszakázást...

Na lépek mielőtt elmegy a jóidő vagy besötétedik... várnak a km-ek...

tschók
knapet
ugy tervezem, hogy a sutizes utan alszom fel10ig, aztan kitamasztom a szemhejamat es NEZEM meredten minden mozdulatukat!
IGY:
csak kar, hogy a malackak nem nezik velem, mert a vegen meg alalszom
Nem tudom ki, hogy van vele... én most felülök a pacira. Vecsés-Budaörs-Érd-XII-Hősöktere-Vecsés viszonylatban gurulok egy kicsit! Übher jó idő van! Guruljon aki tud!

üdv
knapet

ui: Borsó! Ma este este van! Mindhogy történelmi meccs... :-)
Zseby!Az egy másik lány,és az ugy irta be magát.Szavazátok meg ki a fasza gyerek!Kellemes napot mindkinek.
Örülök, hogy a Bulldogs-tól függetlenül is tetszett a rendezvény és jól szórakoztatok. Minden ismerősöm elégedett volt. A Wolves csillaga lassan leáldozik. Az amerikai edzők lehet, hogy már idén hazatipliznek. A head coach Lee Hlavka súlyos beteg, 2 éve készül haza. Onnantól kezdve lesz érdekes a talpon maradásuk. Az ifijeik reményteljesek, de ismerem a jórészét személyesen, edzettünk is együtt egy jó darabig, a csapatszellemmel lesznek gondjaik. Azt tényleg sajnálom, hogy a vesztes helyzetből megfordított meccset elvesztettük végül az utolsó 3 mp-ben. Nem ment az óra a kijelzőn, lett volna még egy időkérésem, de nem tudtam mennyi van vissza. Ha kikérem az időt és rendbe szedem a sorokat a defense-ben akkor a Fighters-nek annyi lett volna... Sebaj, majd a bajnokságban bizonyíthatunk. Szerintem a névjegyünket sikerült letenni.

Sajnos a bajnokságban elég rossz a sorsolásunk olyan szempontból, hogy többet játszunk idegenben mint itthon. Nyíregyháza meg ilyenek...

A lényeg, hogy a divízió döntőt a sport tv közvetíti...

Néztem néha a lelátót, de annyian voltak, hogy arcokat nem láttam, csak a tömeget...

Majd a nagy sportmotor.hu guruláson jól megnézek magamnak mindenkit!

kézcsók
knapet
en csak azt banom, hogy nem lattunk jatszani
oszinten szolva tenyleg nagyon ugyeen csinaltatok ! sot, az egesz rendezveny nagyon nagyon jo volt ! azon persze jot nevettunk duBbal es Zizzerrel, hogy a Wolves csak a vigaszagon merkozott es a szolnokiak majdnem elkalapaltak oket
integettunk Neked a lelatorol, duB meg pomponos lanynak is be akart oltozni , csak nem talalt pompomot
annyira tetszett, hogy nem uszod meg, ahogy megkezdodik a szezon, EN biztosan megyek szurkolni
Szívesen!

Én köszönöm, hogy láthattalak...
konnyesre rohogtem magam, koszonom szepen
megerte ma reggel felkelni!


...most már kezdem ici-picinek érezni magam, úgyhogy asszem gyorsan be is regisztrálok, nehogy kimaradjak a "krém"-ből...
...ja, és kapsz tőlem egy szavazatot a térdkalácsodra...

Szia Zseby!

Komolyan nem te írsz a "TV2 cseten"?!?!? Nahát... nem is értem... Pedig azt hittem ott mindenki ott van aki számít...

Különben meg nekem jó nagy a térdkalácsom egy fejlődési "rendellenesség" miatt...

Kézcsók a hölgyeknek!
knapet
...szerinted minden "zsebi" becenév alatt futó lány én vagyok? ...és szerinted minden "zsebi" becenév alatt futó lány motorozik? Ez egyre jobb...
írd le helyesen a nevemet... szerintem...
életedben senkit sem láttál innen, de szavazz csak...

Csajok, ennyi erőből mi meg szavazzuk meg, hogy kinek a legnagyobb... a térdkalácsa...
Éppen eligazítást tartottam a defense-nek. Odajön hozzám, aszongya
" a bejáratnál egy nagyon szép lány keres "...
" engem? " ...
" te vagy te? " ...
" igen, de biztos, hogy engem keres? " ...
" a te neved mondta "...
" tudod kivel szórakozz " ...
" de tényleg, nézd meg ha nem hiszed " ...
" húzz innen vagy belédrúgok " ...
" de komolyan... k..va jó csaj, hidd el... kint vár... "
" kimegyek megnézem, de ha nincs kint senki akkor véged... "

Kimentem, ott voltál. Meglepődtem. Zavarba jöttem... K..va jó csaj vagy...
Igazad van nem jo irtam a nevét.TV2 chatten is van,de az Zsebinek irta be magát.Azért nem semmi ,hogy nagymotorral motoroznak.
AZT is hallani szeretneeeeem
szegeny srac eleg hulyen nezett, amikor vegre (5 perc bokdoses utan) eszrevette, hogy valaki akar tole valamit
"szia, knausz petert keresem"
"oooo, lent van az oltozoben. tudod hol van?"
"nem igazan..."
"jaaaaaa, oda valoszinuleg nem enegdnek be!" - itt majdnem elrohogtem magam
azt hiszem zavarban volt
...hát ezt igy ebben a formában már bebuktad nála!
Mindegyik gyönyörűűűűű
Írd a nevét helyesen,mert VÉGED!
Zsebi Zsebi !Szerintem.
Hali!

Élőben eddig csak Borsó-hoz volt szerencsém... de annyira zavarba jöttem, hogy azt sem tudtam hova legyek... Részemről egy szavazat mindenképpen reá...

knapet
Tartózkodom.
Szavazzunk!Szavazuk meg melyik a legszebb motoros leányzó!
Szia!

Meglepődtem ám rajtad... a fotók nem adják vissza a lényeget ... Egyébként köszönjük a dícséretet. A fiúk le vannak törve mint bili füle, mert vesztes helyzetből felálltunk és az utolsó 3 mp-ben kaptuk a vereséget jelentő TD-t... Sebaj, majd kedden helyre teszem őket. :-)))) Remélem mindenkinek tetszett aki kilátogatott! Mondtam, hogy nem lesz unalmas...

üdv
knapet

ui: amikor szóltál a csapattársamnak, hogy engem keresel... az egy külön sztori volt...