Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áhá! danke! a másik sport a Kempo, ami heti 2 elfoglaltság. edzés másnapján még a talpam is fáj
Nem úgy értettem... mondtam már, hogy a Patriots-ot nem szeretem... Ha az Eagles játszik akkor Brian Dawkins érdekel csak...
Dehogy kevés. Ha így beszéled meg az edzővel akkor szerintem elég. Akkor lenne kevés ha mellette nem csinálnál semmit. Mi az a másik sport? Ha nem vagyok vindicsgrétz?
ha a patsnek ugralna, akkor jobban kedvelned, igaz
Az eagles-ben meg főleg leszarom a cheerleader-eket...
maistro! szóval, heti 2 edzés + 1 elmélet kevés, mi (mellette más, erőnlétet igénylő sporttal?)
Khm. Fellöktem majdnem az asztalom, pedig a kezemmel hozzá sem értem.
ugye viccelsz? google - képek- cheerleaders. pont ezek jönnek elő
igy talan konnyebb lesz
Korábban én is atletizáltam verseny szinten... nem mondom, hogy mik voltak az edzőtáborokban meg edzések környékén...
Az miért van, hogy én nem tudok így előkapni egy ilyen cheerleaders-es képet sem?!?!
Nem is tudom...elbizonytaladotam, tegyél még be pár ilyen képet, hogy helyesen tudjak dönteni...
ugye! es milyen JO, hogy igy van
Maradok közönség...

(én 10 évet vívtam, ott nem voltak cheerleaderek, csak sporttársnők, és hát volt ott picsipacsi mindenfelé, jiiiiihhhhááá )
Hali!
A cheerleaderek a közönség szórakoztatásáért vannak a pályán, nem másért. Lehet bennük gyönyörködni, de mint játékos számunkra úgy kell tekinteni mintha ott sem lennének. Ennyi.
knapet
lehet, hogy hihetetlennek tűnik, de kint szerintem kurvára betartják. Az NFL számunkra elképzelhetetlenül profi világ. Profi sportolókkal. Lehet, hogy pl dopping témában nem éppen hótiszták, de a szakági szabályokat tutira, hogy betűre betartják.
a nők se motorozni, se manipulálni nem tudnak
Könnyű lenne megállni, nem? A szabály az szabály, és hát a férfiak ugye remekül uralkodnak az ösztöneiken, ennek köszönhető többek közt, hogy a nők nem tudnak ügyesen manipulálni minket, ugyeeee?
mit?a befújást?
en is igy tudom, viszont anno Knapet mondta, h altalaban mindenki hallgat, mint a sir es persze senki nem fujja be a masikat
de azert te kiprobalhatod
"Egyébként az NFL-ben és itthon is a szövetség szabályzatában benne van, hogy kizárt és tiltott mindennemű kapcsolat a csapatok játékosai és a cheerleaderek között."

tudtommal azonnali kizárás...
igen azt tudom, de ha maradnék szurkoló...
es te ezt elhiszed