Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sportmax központ, 1112 Budapest, Kánai u. 2. reggel 8-tól délután 5-ig tart az egész.
A www.wolves.hu oldalon kint van az összes infó elvileg. II. Cellect Aréna Kupa a pontos elnevezés. 7-7 ellen, egy kicsit más szabályok. Sokkal gyorsabb játék. A tavalyit Tárnokon volt, több ezren voltak kint, én is többek között, és marha látványos volt. :-)))

üdv
knapet
mondd a helyet, mert feltetlenul mennem KELL! ! !
majd jol bekiabalok a szelerol
BP-en belül hol lesz a kupa?
Jaaa azt elfelejtettem, hogy mindez Budapesten... :-)))
Szia!

Szabit max magamtól tudnék kérni... :-)))) Átvészelem valahogy. Előtte nekünk lesz még egy nagyobb erőpróba, aréna kupa 2-án... Akit érdekel az amerikai foci, ez egy egész napos program, jó csapatokkal, kurva gyors, látványos játékkal. Lesznek külföldiek is elvileg.

A Super Bowl-ra akartam szervezni egy mozis estét, de egyik mozi sem tudta vállalni ( az egyébként kurva drága terembérletért ), hogy kábeles adást megfelelő minőségben kivetít. Sebaj, majd jövőre hamarabb kezdem a szervezést. :-))))

üdv
knapet
ize! vettel ki szabit negyedikere
vagy megprobalod valahogy atveszelni az ejszakat
akkó mit szósz bele?
nem volt róla szó, hogy engem... engem nem zavarnak
há mé? szeretnéd ha zavarnának?
én? mééé?
addig örülj neki
drágám, eddig sem zavartak túl sok vizet...
félreteszem a tesztoszteronjaimat és vagyok
Haliho!

Én speciel néha benézek... Nem tudom ki, hogy van vele, de én előszedtem a kicsiZ-t és mostantól ha csak tehetem újra motorral járok.

Kéztschókom a hölgyeknek
knapet
Ha érdekel valakit Aprilia Scarabeo50 2006-os gépezel az irjon!Minden megoldás érdekel!
itt sehol senki?
Még véletlenül se az jutott eszébe, hogy régi motoros...
mondhatnám, öreg hölgynek számítasz
akkooooo én má" régi vagyok
erre miből következtettél? miért lenne baj? arról nem beszélve, hogy nekem mi közöm ahhoz, hogy te mikor hova írsz?
Nem :) de ha baj hogy irtam szoljál és töbet nem irok ide.
egy új motorozó nő?
Sziasztok.uj vagyok még.gondoltam Köszönök!Továbi szép napot!
Hali még mindig eladó a Scarabeo!