Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy sok, hogy heti 2-3 edzésem már van...
értem, akkor maradok rajongó
A cheerleaders link is üres. Ez most egy új formátum és folyamatosan töltik fel. Nem minden magyar csapatnál vannak szurkolólányok. Egyébként az NFL-ben és itthon is a szövetség szabályzatában benne van, hogy kizárt és tiltott mindennemű kapcsolat a csapatok játékosai és a cheerleaderek között.
Kevés vagy sok a heti 3 alkalom? A profik ( NFL ) egy héten 10 edzést tartanak. Napi kettő. Reggel egy, este egy... Mivel ez egy kontakt sport az erőnlét alap kérdés. A játék meg annyira összetett, hogy még így is kell egy plusz elméleti oktatás alkalom minden héten.
Borso. Másra is van. ...igaz...nem ENNYI
ERRE bezzeg lenne eszed, mi
nem
öööö...hol van ez a hely?
nem?
én nem oda akartam jelentkezni, csak kiváncsi lettem volna...
engem mar lebeszelt rola
aszonta, h azokat a lanyokat mindenki csak kihasznalja
és a cheerleaders link nem műkődik
elég ha csak magatokról beszélsz:) most hülyén fog hangzani, de heti 3x-i edzés kell
www.ujpestbulldogs.hu

Edzéseink most kedden, pénteken és vasárnap vannak. Sorrendben 18, 19, 16 órai kezdésekkel. De van rajtunk kívül még csapat pesten vagy 6-7. De én beszélni csak magunkról tudok... :-)) Amúgy meg egy híres amerikai edző azt mondta egyszer, hogy az amifociban sosem lehet elég hosszú a cserepad... :-) Szóval ezért toboroz mindenki folymamatosan.

Üdv
knapet

oldalas...
végülis okos pasi vagy te
gondolom van, mert szétesne a testetek
van oldalatok? mivel én már űzök egy sportot fix időpontban, valszeg megmaradok érdeklődőnek..
Az sosem zavart volna... kedves... A gond az volt, hogy időközben derült ki, hogy jóformán csak a pénzre hajtanak. A W1 ami leginkább külföldön játszik, eleve elérhetetlen cél egy kezdőnek. A 18 éven aluliak meg már 3-4 éve játszanak nálunk, tehát egy-két éven belül mindenhonnan kiszorítják a kezdőket. Ha edzeni akarsz akkor jöhetsz pl hozzánk is. Sokkal nagyobb szeretettel és igazi csapatszelemmel fogadjuk az újoncokat. Ráadásul valóban van belátható időn belül játéklehetőség kilátása mindenkinek.

Üdv
knapet
nem jött be? hogy máshogy lehetne edzeni csapatban
csunyan felloktek
Másfél éve én is Wolves újoncképzésen kezdtem... Inkább nem mondok semmit...
ez engem is érdekel láttam van újonc képzés is
Helyes! :-)))))) Most várom a mi kiírásunkat, de elvileg 13-15 óra között játszuk az alap meccseket, aztán ha győzni tudunk akkor valamikor délután a döntőt. Szurkolni csak az Újpest Bulldogs-nak lehet ám!
tyuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, megyeeeeeeeeek