Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked bárhova, szívem... Ja, és tök spontán: hiányzol...
Kössssz Zseby!
láttam már nőt (igaz csak messziről) is meg motort is, ergo van jogosultságom h ide írjak, nem-e...?!?
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ez AK. lesz, tehát 250cm3-ig. Vannak itt a mocisuliban rendes "igazi" kisebb mocik is, de én a tanfolyam végén estem be, így nekem ez jutott. Ez egy szolnoki cég, de én Jászberényben vizsgázom.
Zema, a motorozó nő...
Bátorító szavak?
Hajrá, Tundyyy!
hol vizsgázol h etz-vel mész? nagyon rég nem láttam olyan sulit ahol etz-vel vizsgáznak.
Húúú, hát én ehhez még igencsak kevés vagyok! Pláne egy ETZ-vel! Merthogy ez jutott nekem, így ezzel vizsgázom.... Úgyhogy ezért még inkább kellenek a bátorító szavak. Érdekes lenne egykerekezni ezzel az őskövülettel, ami - ha kis szerencsém lesz - csak 3-4 alkalommal fullad majd le a zöld lámpánál. Persze ezen nem indítógomb van, hanem berúgókar! Na, az az érdekes látvány, ha az ember ezzel szív ilyen esetekben! Tehát para az van rendesen! Azért köszi az együttérzést!
áhhh, mind1. ha nem tudod nem is csinálod (első keréken gurulás) , ergo nem lehet bajod belőle.
Milyen motorral nyomod? sok sikert a vizsgához!
A micsodát?
jah, és tapasztalatból tudom, hogy a vizsgáztatók nem kedvelik a sztopikat a lámpáknál...!
Jaja, erre már én is gondoltam!
Azért köszike, megróbálom megfogadni a tanácsot!
hasznos tipp...?
ne ess el és ne üss el gyalogosokat a zebrán...!
Sziasztok! Ha minden jól megy, akkor holnaptól már hivatalosan is közétek tartozom majd! Délelőtt vizsgázom ugyanis vezetésből és naggggyon bízom benne, hogy sikerrel veszem az akadályt, de eléggé be vagyok rezelve.... Úgyhogy lécccci szorítsatok nekem! Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, úgyhogy a jövőben biztos sűrűn benézek ide. Esetleg, ha van valakinek használható tippje, ami hasznos lenne a mocivizsgára, azt szívesen venném!
Dehogy változtatok.
Borsoka. (vótá valamikor)
Borso mindenütt ott van (most pl. moziban).
nagyon ügyesen motorozik.sok pali elbújhatna mögötte.
Egy egyszerű nevet próbáltam kitalálni ahogy szoktak szólítani, és csak ez volt. Egy másik fórumon Hajneszt használok, de azt nem szeretem, mert úgy senki sem hív, és nem is tetszik.

Borso
te voltál kint a csajos pályázáson?
Köszi, de térdkoptatóm van, nem az a gond, hanem hogy nincs tépőzár amire rárakom
Már készülök egy jó ideje elvinni rávarratni, de még nem jutottam el odáig.
Bab-nak!
Van egy pár fölösleges alighasznált térdkoptatóm, ha érdekel!
tarkabarka!
nehogy valtoztass!
Alternatív megoldás.van aki így szólít....
de nem változtatok. még a végén nem ismertek meg.
Csupa Bééé Betűűűs Neked is meg kellene változtatnod a neved Tarkáról, Barkára
Lehet írogatni is, csak mostanság alig van érdemlegesen is hozzászólandó téma
De hogy milyen gépet vezetsz... nem semmi ;-)
nnna,van már béb,borso,most meg egy bab is!

szerbia montenegro
Én is itt vagyok
Csak figyelő állásban, nézegetem a fórumokat