Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma nem...
De next week igen! Akkor is jó leszek még?
Sok ilyen kérdés,oszt" innen is repülsz,mint a nagyhírű GS500 topikból!
jó.
ring du?
Tündyyy,
a lényeg az h én csak szívom az emberek vérét a hülye , debil , infantilis, stb... kérdésekkel, amik (többek szerint csak én látom őket annak...) viccesek. De néha komoly is vagyok ám!
szóval milyen az a 250vl? soha nem hallottam róla.
Tundyyy, így van...

Így jó lesz, Zema?
*tudnak
Aha, köszike az infót! Azért nem vagyok ennyire hülye, csak hát host kezdem ezt az életformát.... Úgyhogy nem röhögni: üzenem ezt a többi "versenyzőnek" !
de nem te főztél neki vacsorát remélem...!
Hát igen, drága a jogsi manapság...
Ááá, olyan szótár nincs... Én élből megszerettem, de szerintem azért, mert néha legalább akkora raklap tudok lenni, mint ő... Bár azért vannak, akik nem tudnák ráhangolódni... Én nem is értem, miért... olyan édi...
Tündyyy még nem gyakorlott forumozó...!


Tündyyy,
mindenre válaszoltál és én is értek mindent...
Zseby,
mondd el neki!
Bééééb, egy ilyen vizsgát előre elfogadnék! Remélem a legjobbakat!
Most csak a 2 ütemű motorok iránti szenvedélyét fejezte ki... Könnyezés, meg miegymás Megható
Ügyes vagy, Zema, jól csinálod...
Most meg aztán mi van?
Melyik kérdésed maradt megválaszolatlanul? Én se tom, hogy mi az, amire te vagy allergén, mert nem fejtetted ki.....
Én tavaly vizsgáztam forgalomban, egy tavaszi szomnbat délelőtt. Megálltunk a piac mellett, mert a vizsgabiztosnak vásárolnia kellett. 20 perc múlva visszajött, addig betegre izgultam magamat, és a táskájából pár zöldség, meg csirkehús kandikált ki. Azért sikerült a forgalmi
Zseby,
segíccsééé má!
Értelmező szótár? Mé? Ha az van nálam akkor nem könnyezek?

nem ám átsiklani a szmájlik felett amik azért jelzik, h komoly-e a kérdés / hozzászólás vagy sem...!
Örülj h BakondiG nincs itt...!
Figyi Zema, hozzád kellene mellékelni egy értelmező kéziszótárt is.
neked is párásodik a szemed a motorfüsttől és könnyezned kell? Azt hittem csak én vagyok allergiás a 2T-kre...!
Akkor most megkaptam a szót?
Szóval már évek óta egyre párásabb szemekkel néztem a gyönyörűbbnél gyögyörűbb, mellettem elhúzú, elszáguldó, elpöfékelő stb. motorok után és egyre gyakrabban tettem fel magamnak a kérdést, hogy "én mért nem?". Amikor már a saját agyamra kezdtem ezzel menni, akkor egyszer csak nem bírtam tovább és beestem tavasszal egy tanfolyamra és most meg itt tartok. Közben azonban már lett egy szépséges motorom, amivel a közegek elkerülésével azért már róttam az utakat.... Ez egy suzuki 250vl. Egyszerűen gyögyörű!
Hááát röviden ennyi a történet.
nem ír többé...
megijedt és kiment sztopizni...
vajon a milyen motorod van/lesz kérdés zaklatta fel...?
Te egy állat vagy... De azé" imádlak...

Tundyyy, mesélj...
Oksa! Akkor léccccci az esőfelhőket is fújd el holnap reggelre!
gondolom mennyire...

De ne vegyük el a lehetőséget Tündyyytől, hogy kifejtse miért is akar motorozni, mi motiválja eme kétkerekű vadállatok megszelidítésében, milyen motorja van/lesz és volt e már nővel...! vagyis khhhmmm, izé, motorozott e már lánypajtásokkal!
Szívi... Gond nélkül menni fog, én tudom... Van üveggömböm, nem mondtam?