Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ízlésficama volt/van a tulajnak.
Milyen hülyén néz már ki a lilás FZR Hogy lehet egy motort ennyire elcsúnyítani?
Gyönyörűek!!! Én is ilyet akarok
A pirosat láttam élőben, borzalom...
Ezt úgy meg lehet oldani, hogy a fekete lesz, csak sárgában
A fekete jobb,csak kár,hogy nem sárga!
Jó reggelt motoros csajok és pasik!
Nagyon hideg van.... Még jó, hogy a kicsikém jó helyen van. Lassan én is elkezdem a téli átalakítgatást Remélem, hogy ilyen lesz az eredmény, bár még nem döntöttem,hogy melyik lenne jobb. ( a fekete felé húz a szívem )
neked külön köszönöm!!
Én is!!
De ti hova tüntetek hazafele jövet??

sziasztok lányok!

ugye minden OK??? az idő beszarás, milyen lett, de a hétvégére még van remény egy kicsit gurulni...
használjátok ki!!!

a jövő évre a túra ajánlat még áll, dobjatok meg egy pár ötlettel, egyelőre Ausztria a terv...

csókolom:

Hayapapa
Köszi szépen, remélem mindent meg tudok csináltatni "rajta" tavaszig.

Én drukkolok neked, hogy minél előbb összejöjjön!!!

További szép napot, megyek haza, vár a kerti munka.
Én már automatikusan nyomok 1 gombot Neked!
Szia Polo!

Már nem emléxem,hogy hova írtam fel,hogy milyen gépet szeretnék,de azt hiszem igen ,még mindig az a nagy álom .Mióta mentem vele,egyre többször akarok menni vele,és egyre csak kéregetem a gazdijától.
Remélem télen meglesz az "új" csoda.Aztán ha marad idő szezon elött,akkor majd egy kicsit én is átalakítgatom a saját izlésem,elképzelésem szerint.
Motoroznék helyetted is hidd el,de jelen pillanatban nagyon hideg és erős északi szél fújjjjj.Fújjj!
De én nem szoktam téliesíteni ,így még nagy esély van rá,hogy előkerül Miss Röfi.
Neked meg jó szerelést,és mielőbbi tavaszt!!!
Hölgyek köszönöm!! www.albatksz.hu/albaarca/

és ha valakinek van kedve msn: shabika@freemail.hu

Ja és nálunk ma nulla fok körül volt reggel,de nem tudom letenni amocit! ruhámnak köszönhetően nem érdekel a hideg
bár még egy csizma.....
Szia Ancsa!

Lebuktál! Nemrégiben nézegettem a mocis hírdetéseket és megtaláltam az RF-ed. Oda volt írva, hogy milyen motort szeretnél helyette! Bár ez már pár hete volt, csak valahogy mindig kiment a fejemből amikor net közelben voltam. Még mindig ez a befutó? Klasssz gép!

Olyan jó idő volt szombaton, de csak a szívem sajgott a motorozás után. Én már téliesítettem. Nemsokára megkezdődik a téli felújítás, csinosítgatás, csak hogy pár dolgot említsek: láncszett, vezérműlánc+láncfeszítő csere, karbiszinkron, fém fékcső, festés, bukókeret, indexek........ és még egy bőrruha is jó lenne tavaszra

Motorozz egy jót helyettem is!
szia!

engem rábeszéltél
indulok is
Sziasztok motorozó nők!

Hol vagytok?
Hát tegnap egy qrva jót motorzultam!! Lehet,hogy mostanában utoljára,bár ha lesz még egy kis + 15 ,akkor előveszem a vasat!
És Ti???
Ma is tettem a dolgom!!!
Ki merészelt leszólni?? És szerintem a lónak van pofája,Neked max. pofid,vagy arcod.
nem értem félre és nagyon köszönöm! bevallom a győzelem érdekel nem a pénz! a második hely is elég lesz csak hát úgy leszólták a pofámat!
ez egy bizonyítás számomra!
www.albatksz.hu/albaarca/
Nem,dehogyis,csak vicceltem! Nehogy félreértsd!!
Ennyire leminősítesz?
Megvolt!!! Csabika! Szedd össze magad,még a végén lemaradunk a nagy plakátokon szereplő arcodról
Remélem nem ilyen lesz!