Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még annyit Nyuszikusz, hogy jövőre részemről mehetünk, bár az még messze van....!
Szia!
Bocsi kicsit megkésve, de vagyok. Az a helyzet, hogy idén már nem tudok beiktatni nagyobb gurulást, sőt hétfőn el is teszem télire. Láncszettet kellene vennem, de most nem fér bele a költségvetésembe. A hétvégén még megyek vele egy búcsúkört, aztán tavaszig pihi. Hiányozni fog. A jövő szezonra viszont már minden rendben lesz rajta, kap szép új fényezést is.
Ha megteheted akkor használd még ki ezt a szép időt ameddig csak lehet!
Sziasztok!

Egy lightos kis túrára invitálok mindenkit. Mi megyünk, ha van kedve valakinek csatlakozni, várjuk szívesen!

TALÁLKOZÓ: 10. 15. (Vasárnap) 10:30-kor az M3-as Shell kúton.
Úgyis lesz 11 mire elindulunk!

Az útvonal legyen a Mátrán keresztül - hogy mindenki igényének megfeleljünk - az útirány Eger, max. mi sem jutunk el odáig, hogy ne hulljon szét a csapat útközben
Egy jó kis ebédet azért ne hagyjunk ki útközben

Már alig várom, remélem az időjárás is kegyes lesz hozzánk!

Üdv. Zsani

www.motorosok.hu/forum/viewtop...
7végén egy lightos motorozás Lepence és környéke?!?!?!?!?! Valaki?!
a virágocskák nélkül milyen lehangoló lett volna.....

Jó estét a "későieknek"!
Milyen kis viperát,nagy tigrispitont??!
De ne itt tárgyaljuk már ki az állatparkomat!
Nnnna! Akkor te bevarázsoltad a kis viperát az odúba,úgy veszem ki szavaidból!
Jól sejtettem?Tényleg sziloplasztos volt???
Nagyon finom volt az üveges pattogatott kukorica!
Pattintottá Tesó????
tarka!
Nagyon fínom volt a vörösbor,de elötte ittunk a fehérből is!!
Majd mesélek,nagyon a Holdon járok!
Köszi,de egyenlőre tárgytalan az imádat!
Nincs elég anyagi kedvem ,meg hát a TL is szépen muzsikál,szeretem is picit!
Bocs, ez lemaradt: 1.800.000.- vagy hitelátvállalás.
Tudom, hogy útálni fogtok, de nem bírtam ki, hogy fel ne tegyem ide ezt a képet:
Sziasztok!

Tarka: egyik barátom megválna szeretett XX-étől! Amennyiben érdekel: E-cím, telszámmal tudok segíteni! Keress mail-ben: wicric kekac frímél pont hú.
ja, a kereskedésben már dilisnek néztek , mert folyton odajártam "üléspróbára" + gusztálni, de ez az ő hibájuk , mert símán megvettem volna a kicsikét, ha engedtek volna egy tisztességesebb összeget. A busa meg adta magát , jó vétel volt, akra dobbal ráadásul és az akkori használt XX áránál kb. 250.000,- rel olcsóbban , csak ebbe 10.000km volt, az XX-be meg csak 6500. de megérte . és persze kis rohadék révén elmentem a kereskedésbe bemutatni a sólymot , bekaphatjátok felhanggal és még egy párszor arra gurultam, majd kb. újabb 5-6 hónap múlva már nem volt ott az XX. talán mégiscsak leengedtek az árból...

aztán felhívott a cimborám, hogy vett egy mocit, XX-et... de "ez" nem "az" volt! így a túrákon most mindíg van egy xx is meg egy busa is...
Az XX mánia akkor közös bennünk.
Csak hát TL árért egy "97-es büszke tulaja lehettem volna,így hát TL.
De nem bántam meg frankó "kis" moci! Majd ha lesz több lóvém akkor XX!! Addigra biztos átszabják 2-3 szor a külsejét!
Szegedre!!!!

tarka: csak olyat használnék, ami megy a rúzsomhoz...
emlékszem, amikor kijöttek a TL-ek, meg a TLR-ek, akkor mennyire le voltam zsibbadva a hangjuktól, majd megőrültem, hogy legyen egy nekem is.... de akkor még megfizethetetlen volt számomra egy akkora moci, így maradt a csodálat. Amikor meg oda kerültem, hogy na, most összekapom magam és belevágok, akkor már az újabb modellek tetszettek ( igazából kawa fan voltam: milyen gyönyörű volt a 92-es zxr...hmmm, aztán meg a zx9r babonázott meg, mielőtt meg a Busát megvettem, totál be voltam izgulva egy gyönyörűséges CBR1100XX-nek, de a kereskedés nem akarta levinni az árát, hiába könyörögtem, meg hivatkoztam arra, hogy már ott áll a moci -valszeg beszámított volt - már vagy 7 hónapja, nem adták olcsóbban. aztán igen, 20.000-rel. röhögtem. és elmentem megalkudni egy busára, amit várakozásomon felül sikerült olcsón megvenni, a srácot szorította az idő, mert be kellett fizetnie az akkori zsír új GSXR1000-re... hehe! )
szegedre? ........
Beszéljünk csajos témáról: milyen szemceruzát használsz??
én is úgy hallottam,hogy elnyűhetetlen.hát ilyen a technika.szegény csákó mákó ezt megette.
Tl nek is van problemája,én hálistennek még nem kerültem bele,én is szakikhoz viszem,bár meg tudnám csinálni(autószerelő vagyok) jó barátok vagyunk és így talán jobban is jövök ki,azért nem ugyanaz a kettő. Ők ezt csinálják nap mint nap. meg nem lenne jó 2 kilónál valami kis hiba!
persze, hogy vártam A KÉRDÉST, HISZ FELDOBTAM A LASZTIT, NEM?

sajna, nem ez az első ilyen, amiről hallottam, az előző esetekben a dugó figyelt ki a henger falán, de arra azt mondták, hogy anyaghiba lehetett. abban a mociban akkor kb. 6.000km volt csak...
nekem ez már a 2. busám ( nem tudok leszokni róla... ) és nekem nem volt semmi nyűgöm vele. igaz, szakszervízeltetem, nem kevés lóvéba kerül így...
Többnyire csak kanokkal mocizunk,bár néha jönnek a libák is.
Csak azért kérdeztem,mert előző hozzászólásod alapján úgy gondoltam:már várod,hogy megkérdezzem!
Olvastam a haya oldalon a blokkos srácot.Elő szokott ez fordulni a típussal?

a kérdés jogos, tarka.... így gondolkodik majdnem mindenki, miszerint aki az után érdeklődik, hogy van-e a fórumon olyan egyed, aki nőnemű és szegedi, akkor nekem nincsen talán csajom. Nos, ezek szerint, Te csak faszikkal motorozol együtt, különben neked sem volna csajod???
Nem látom az összefüggést....
és mi rossz van abban, ha többet is ismersz?