Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igaz!
Kis könyvelési hiba (mondjuk adócsalás),és belső munkára is mehetsz!
Nem dolgoztam!
De még minden megtörténhet, előttem az egész élet!
Dolgoztál a BVOP-nak is???
Nem nyert? Hát akkor egy rejtély előtt állok....

Jó kis Jézuskád van, ha így tudsz vele egyezkedni!
Nem is igaz, nem vagyok gonosz!

Csak mindenki megkapja a maga büntijét!
Páromnak múlt héten a Parillánál néztünk láncszettet, mondta a srác,hogy most akciója van...
Nem tudom Yamaha-ra árul el...
Érdeklődj, elérhetőségek: www.parilla.hu
Ha van neked jó, utánvétellel postázza!
Nem nyert!

Tegnap beszéltem a Jézuskával és lezsíroztuk, hogy láncszett helyett egy szééép új fényezést kap a motorom januárban. (csak akkor ér rá a festő )
De ha estleg Fullsynti nem tudna mit kezdeni a vagyonával, akkor neki kívánságlista helyett inkább a bankszámlaszámom küldöm.
Azt vedd meg, olcsóbban nem találsz. van még x-gyűrűs német lánc olyan lánckerekekkel amit írtál 29-ért, de akkor már DID...
Tényleg! Tud valaki olcsón(ohne rechnung,diákkedvezménnyel,végkiárusításban,caréhudzsé ) láncszettet "98-as Fazerhez? Eddig 30900.- a legjobb ajánlat (Pink Motors, DID 50V(530) és JT lánckerekekkel)
Láncszetthez most nincs "kedvem" de valamit biztos ami a Fazerhez kell!
Hát ha tudom,hogy ennyire GONOSZ vagy szóba sem álltam volna veled!

hát akkor talán..............Jómódú??
Ancsa!
Még egy kis fekete Pákót is keverj bele neki!!!!!
Köszi!
Hát sajna ott sem nyertem most ezen a héten... Most a kaparós sorsjegyeken aratok!

De tarka!
Még csak tehetős sem vagyok! Úgyhogy keresgesd még a jelzőt, mert még mindig nem találtad meg az igazit!
miért kéne neked sofőrködni?
majd gylogolunk és felordítjuk a hegyet. volt már ilyen,legalábbis nekem
Úgyis szokás szerint én leszek a sofőr,vagy a fosőr..? Majd szoritunk helyet Neked és Zsuzskának a Golfrider-ben,és miután sík részegre ittad az agysejteidet,majd hazafuvarozlak hozzánk,az átmeneti szállásotokra!
majd immunissá iszom magamat!
se hall selát
Készítsd a dobhártyádat jövő hétvégén!Meglesz az a Balázs Pali!
Bolond, sztem nem érdemes tovább titkolnod, hogy nyertél a lottón.... Áruld el nekik is
.......csak...öööö.....öööö....őőőőő.....tehetős???
Ha nem bántasz, akkor rendben vagyunk!

Amúgy meg nem vagyok gazdag!
Nem gazdagok vagyunk, hanem milliomosok....idő milliomosok... Csak ezzel nem tudunk vásárolni...
Egyébként ugyanazt, mint eddig
Dehogy bántalak.
Vagy az a bántó,hogy gazdagnak neveztelek?
Kawagirl! Új munkahelyed van????

Tarka!
Nekem dolgoznom kéne... de inkább szívesebben lógok itt, még akkor is ha Ancsa tanácsával ellentétben bántasz engem!
De nem baj, itt van névrokonom és majd ő véd meg most engem!
akkor ezek szerint van új melód.
micsi???