Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

khm
Ki keres társat?
Te is picit belecsíkoztál ide a társkereséses dologgal, nem?
Kamafrikk egy pöcs!Mindenhová besz@rik.
Ne is törődj vele.
énmostnemkérekkösz
köszönöm! és mégegyszer sorry a felbojdulásért! igazából kicsit igazavolt kawafreaknak is! én voltam buta olyan képet felrakni!

na de térjünk a tárgyra: mikor iszunk egy sört?
ja
Nagyon aranyos
szép napot! fent egy új kép! remélem ez is jó lesz! bocsi csak imádom a csöppségem!
Shabika!

Hékás! Ne te kérj bocsánatot!!! Ari a kiscsaj, tegnap néztem a képet. Nem kellett volna levenned egy ilyen miatt.

Szeva Gyöngyi!

Tegnap találtam egy képet, hogy milyen színűre szeretném átfényeztetni a Fazert, a festőnek még nem mertem megmutatni. Kicsit összébb kell húznom a nadrágszíjat.
Szerény lesz az idei Karácsony......
Basszus ne haragudjatok! kicsit felkavartam a szobát! érthető mindenki hozzászólása és nem szoktam haragudni! Ne haragudjatok rám ezért! Bocsi Kawák hogy titeket össze ugrasztottalak,nem volt szándékos
Sziasztok!
Roy33, köszi az e-mailt, megkaptam. Az ötlet már megvan, pénzt még kell gyűjteni. Jövő hónapban már szeretném elkezdeni.

Látom tegnap volt forgalom....
Szöges gumit a TL-nek, aztán jöhet a hó meg a jég! Azért egy "kicsit" irigyellek! Kellemes hétvégét, jó gurulást! Lépek dolgozni.
Én addíg motorozom,míg le nem fagy az út,vagy nem esik a hó!!!
Minnél kevesebb napot motor nélkül!!!
A héten reggelente "picit" hűvös volt! De segáz!
Előre vaknyugatnak!
Szió!

Már pihi van, de, hogy ne menjen minden simán éppen új helyet keresek neki, remélem a 7végén ez is megoldódik. Arra azért nem gondoltam, hogy ennyire fog hiányozni....! Mikor lesz már tavasz?!? Te még mindig motorral jársz? Én múltkor jól szétfagytam amikor Veszprémben jártam. Hajnalban szerintem nem volt több 3 foknál, utána egész nap dideregtem. Ilyen élményben még úgysem volt részem!
Kicsit beteg ember!
szerbia!
Alszik már a vas??
Amúgy pedig jó reggelt lányok, na és persze Tarka!
Poénnak nagyon rossz volt! Te milyen ember lehetsz ha egy képről ez jut eszedbe? Gratulálok! Ha értelmes témát nem tudsz felvetni, akkor ajánlom, hogy inkább meg se szólalj.
Kicsit beteg!
Nem akarok kötözködni, de hogy tudsz pont erre gondolni????? Az egy kisgyerek, és aki normálisan gondolkodik, az tuti nem érti félre, nem vccelődik ezzel, és ennek nem ad hangot nyilvánosság előtt.... Megtartja magában, oszt ennyi.

Ne haragudj, ezzel nem megbántani akarlak!
Én poénnak szántam amit írtam,de ezek szerint nagy port kavart. A képen egy 2 éves kislány volt behajolva,és mögötte közvetlenül ott áltt egy férfi,és hát azon a tájon pont összeértek.A kép alá az volt írva, hogy nagyon korán akarja kezdeni.De gondolom a motorozásra értette. Én meg hát bepoénkodtam,csak nem jól sült el.Akkor bocsika shabika.De hidd el,lehet valakinek tetszett volna az a kép ,csak más megközelítésből,szal jobb ha leveszed.
Milyen kép???
Biztos le lehet tiltani engem is.De az a kép akkor is furcsa volt.Legalább más dumát irtál volna alá.
Nem lehet ezt a balfasz kawafreak-et valahogy letíltatni???