Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szijja!
Szijja!
Győrben a szerelőmnek van erre direkt egy kivehető fojtása, azzal viszi el a hangos dobokat műszakira. A mérőautóiktól meg nem kell fosni; lassít, kikerül, kövérgáz....
Nem ám, én is megálltam nekik, és nem szívattak, mert nem egykeréken közelítettem meg a célpontot...Sőt, jó fejek voltak.
Keress egy jó szerelőt, aki vizsgáztat motort, az átviszi.
Nekem se kellett pomázon indítgatni. Nemsokat szarakodtak, gyorsan megvoltam.
Jó reggelt mindenkinek!
Szia Peet!
Gyere pénteken Villányba, és megnézheted Te magad!
Jó estét mindenkinek!
Szia Tündér! Régen láttalak, van még tövön szőlő Villányban?
Üdv. Mindenkinek! Szép estét az éjjeli műszaknak!
Megérkeztem.

Babó már megtalálsz....Hogy érzed Magad?

Szép álmot Mindenkinek!
Sziasztok!
Bocs az offtopikért de van egy eladó havi bérletem a Buda Fitness-hez
A lényeg a fél ár az-az 5.000Ft/hó-ért adom!
Ha esetleg valakit érdekel, az adatlapomon az elérhetőségem
Mert én ilyen vagyok! CSAKAZÉRTISTŰZÖNVÍZENKERESZTÜL! Őszintén szólva barkácsolgatni sincs kedvem. Megoldás biztosan van, majd csak megtalálom a kiskaput. Legalább motorozok egy nagyot a következő állomásig! Olyan gané állapotban lévő motorokat/autókat is áttolnak műszakin, nehogy már az én tip-top kis motorom legyen kivétel. Még a szétrohadt kipufogójú Subarum is átment, pedig olyan repedt fazék hangot nem hiszem, hogy valaha is hallottál.
Vagy ha probálkozni akarsz, vidd el Pomázra lehet hogy be se kell inditanod a motort mint nekem.
Polo: nem értelek ott a gyári kipufogod csináltasd meg ez alegjobb megoldás, máskor is kellhet.
Zajt mérni miért lenne gond A háttérzajnál csak hangosabb egy kipufogó.
Sztem beszélj Tarkával hátha tud valami épkézláb megoldást!!!!!!!!!!
polo jogszabály az van, de szart sem ér. Az a sok mérőautó pontosan 2 országszerte, könnyen megismerhető kamion amit bazi sok zöld ruhás vesz körbe és a rendőrök szednek ki az útról. Ha minden rendben van a motorral akkor is kiszednek h javítsák a statisztikájukat, tehát tanácsos megfordulni ilyenkor!!!!! Ami a legszarabb ebben az egészben, h a rendőröknek nincs beleszólásuk a mérésbe, mert azt a KPM végzi, tehát még elintézni sem lehet. Ha hatósági műszakin megbukik a motor akkor viszont sehol másutt nem műszakiztathatod le csak náluk. Ilyenkor pedig a gyári puff visszatétele a végső megoldás, különben fékpadtól kezdve mindenre rátólják a vasat. Sajnos ez van, és egyre több lesz bizony egy két elvetemült motoros miatt akik miatt lázad a közeg ellenünk!!!!
Ez az egész hülyeség megalapozta a mai kedvemet. Pár mondatból kiderült még az elején, hogy a vizsgáztató rühelli a motorosokat, mert reggelente tiltásig húzogatják a gázt a lakótelepen ahol lakik. Hát köszi szépen én meg a sok barom miatt szívok.
A dob marad, majd elviszem a motort máshová. Ezt meg is mondtam nekik. Ők erre azt mondták, vigyázzak mert sok mérőautójuk mászkál az országban. DE KÉRDEM ÉN, HOGY LEHET ÚTSZÉLEN, ILL. ZAJOS KÖRNYEZETBEN MEGMÉRNI A TÉNYLEGES ZAJHATÁST? Erre nincsen valami jogszabály?
Ugy látszi ez egy uj hullám, mert nekem tavasszal Pomázon még amotort se kellett beinditani.
Baranyában át lehetne tólni simán, RS3 as puffokkal és 0,1mm es hátsó mintázattal hivatalosan ismerős nélkül is átengedték a sárkányomat. Ne engedd h szivassanak, főleg ha "E" s a Raptorod. Decibel mérést egyébként így nem készíthetnének, csak 2 méterrel a puffod mögött, hermetikusan lezárt cellában, amire Magyarországon nem igazán van mód!!!!!! Engem a Mecsekben szedtek ki a rendőrök csakis a szivatás kedvéért, és egy hatósági műszakit nyertem tőlük. (120dB, úgy h az autók alapzaja több mint 80 volt!!!!!!!!) Vidd el máshová vizsgáztatni, és kérdezd meg előtte őket h gáz e a Raptor rajta!!!!!
Rá kell a gyárira is egy olyan gallért heggeszteni mint a raptoron van, és akkor csak ráhúzod és kész is.
Köszönöm szépen!
Sajnos fehérváron csak ez az egy műszaki vizsga hely van ahol motorral foglalkoznak. Most beszéltem az egyik szerelő ismerősömmel, nem kecsegtetett túl sok jóval, szerinte próbálkozzak máshol. A gyári dob megvan, csak annyira gány módon szedték le, hogy hegesztgetni kéne, azt pedig nem nagyon szeretném.
Jó reggelt!
Polo: vitesd el szervizessel, 1-3 ezressel drágább, de ők átnyomják. Nem kell motorszervizes, jó olyan is, aki kocsik (akár régi, akár új) vagy egyéb okból kifolyólag ismeri a vizsgáztatót.
Egyszerü! Kérj kölcsön egy gyárit a vizsgára.
Eddig nem nagyon becsülték a gyárit én is a nélkül vettem, de most már van gyári is.
Szebb jó reggelt Mindenkinek!

Ma 8-ra vittem a fehérvári KF-hez műszakira a motoromat és összvissz 2 hónapra adták meg a műszakit. Az ok, az EU szabványos Raptor kipuffom volt. Nem igazán értem, mert szép kellemes mély hangja van és egyáltalán nem bántó. A vizsgáztató 30 cm-re odabiggyesztette a mérőműszerét a kipu végéhez és 106 dB-t mért, miközben állandóan rángatta a gázkart. Én reggel nyugodt szívvel indultam útnak, úgy gondoltam nincs mitől félnem. Tévedtem.
Mi a fityfirittyet csináljak? Ötlet?
Mivel nem vagyok nagy telefonszám gyűjtőgető, így többek között a Tiéd sincs meg! Amúgy gondoltam, hogy valahogyan jelezni kellene hogy megyek, de mit csináljak? Füstjelzés errefelé nem divat, és hát mégse hívhatom végig azt a 10millió mobilszámot ami kis hazánkban van, hátja szerencsém lesz és elérlek valahogyan...
Sziasztok! Rég jártam erre Hogy vagytok csajok, és a fórumot látogató pasik?
Szia Polgarpeti!

Kár, hogy nem szóltál, megvártunk volna szívesen :)) Mi most értünk haza, marha jót gurultunk. Ha legközelebb jönnél, csörgess meg nyugodtan, megvárunk. Csak célszerű felírni a túravezető számát
Amíg jó idő lesz, mi minden vasárnap megyünk valami hasonló túrára, majd felírom időben!
Egyébként elég vegyes felvágott csapat volt :)
DRZ400, Intruder 1400, Kawa 636, R6, GSX-R 750, Fazer600 :) De jó volt :)
Üdv. :)
Sziasztok!
Zsani: én majdnem odaértem kettőre (mentségemre legyen mondva, hogy Kisbérről érkeztem. Azt hiszem láttalak is benneteket, pont jöttetek szembe a Pomáz felé vezető úton még majdnem az OMV kútnál.
Sajnos a tankolásom elhúzodott mert probléma volt a bankkártyánal a banki kommunikációva, így esélytelen volt, hogy a nyomotokba eredjek. Mindegy, azért a leírás szerint végigmentem a túrán. Egész jó útvonal volt, főleg az eleje Csobánka és Pilisnemistudommi környékén.
A mai nap összesen 403 km-t mentem, mondjuk ez csak közepes kihasználtsága volt ennek a szép időnek, de most csak ez fért bele.
Remélem mindenki más is tudott egy jót gurulni!