Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt mondom én is, h ne töröld. legyél büszke a gyermekedre és ne törődj a gyengeelméjüekkel
ja bocsánat nem kawagirl hanem a kawafreak miatt vettem le! elnézést hölgyem! teszek fel másikat! pill!
Gondolok ahülye beszólásokra, általánosságban!
Aranyos picur Nem kell levenned aképet, csak ezen a fórumon bármi megeshet
töröltem kawa kedvéért! nehogy félre értés legyen belőle!
A kislányom motorozni és vezetni akar! a simsont így két évesen szinte vezette! csak a gázt kellet beállítanom! a képet leveszem mert a kawa rajongó nem ismeri az apa lány kapcsolatokat! sajnos!
Gyorsan le kéne zárni a témát mielőtt egyéb irányultságot venne...
Nem kell mindig MÁSra gondolni
óóó, mekkora pöcs vagy...
Shabika,az elég korán akarja kezdeni fotódon mire gondoltál?Mit is akar korán kezdeni az a kislány?
Hölgyeim csak hogy jól látszódjak! élő ember vagyok nem kitalált fiktív valaki!/azt mondták kamu vaok:(/ ezért raktam fel újabb képeket!!
Nem akarom, elvenni a lehetőséget tőlletek (lányoktól és asszonyoktól) hogy ide írjatok.
Meg különben is, talán az asszony is olvassa és akkor nekem annyi
a ló csak azért fogott meg mert jóhelyen van! vagyis az arcán úgy tünik élvezi amúgy szió és mindenkinek hali/asszem így irják a nagyok/
Thx És a lovacsaka is köszöni
kawa te milyen csinos vagy.... és az a ló.....
Túl sok volt délelőtt a melóm, de már vagyok
Szia!
Megkaptad a mailt az átépítésről? Hogy állsz a lelki felkészülséssel, anyag-,ill. ötletgyűjtéssel?
Sziasztok!
Már megint nagyon nagy a csend... Mi van veletek lányok???(és a fórumot hajdanán látogató pasik)
Azzta!
Hogy beindultak hirtelen csajok!
Télen több időtök lesz írni.
Nekem a Bandit (250) hátszéllel, lejtőn lefelé 165öt ment.

Az R6ot még nem mertem kipróbálni végre. 225 volt eddig a max.
Ez egyszeri tesztelés vol
Nem szabad széthajtani. Amúgy is, ha túra akkor túra tempó. :)
Köszi a tanácsot.

Sajnos most nem nagyon van időm rá, hogy elintézzem. :( Napközben nem tudok elszabadulni a melóhelyről. :( Meg aztán a gumi miatt tavasszal úgyis kell vinnem szervízbe.
Ha nagyon forgatom a gépet, 195 körüli végsebességet kihozok belőle....
Naná, majd Salgótarjánig kiélem a száguldási vágyaimat.