Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A móri buli volt múlt 7 szombaton! Arról csúsztál le.

Én addig járom utam vasparipámmal, míg le nem hull az első hó!

Haya: nincs csajod?

Nyusz!

gyere le a hétvégén Szegedre és én gurulok veled.... egyet....kettőt....stb.

Tényleg: van itt a fórumon olyan nagyon motorozó nő ( TARKA: FIGYELEM!"TÁRSKERESÉS"! ), aki Szeged környéki vagy éppen szegedi???
Múlt hét szombaton? Azért én még idén fogok gurulni, úgy látom veletek ellentétben! nos?
Múlt hét szombaton!!!
Erről lecsúsztál.
Hűha! Ez király progi! Meg még a mocc is rendben van! Szuper! Mikor gurulunk?

Muszáj volt elrejteni azt a ronda és igénytelen linoleumot! De most már szép nagyon! Bár milyen áron? Nem motoroztam egy métert sem a 7végén!
Azt garantálom! Az illető borítékolhat némi halláskárosodás kíséretében még egy fenékbebillentést is.

az utca Raptora...
aki szemetel, odareccsentesz a fülébe egyet a tiszta-szólamú dobbal... :)
Erre nem is gondoltam! Akkor legközelebb a kukásmellényt is kipróbálom! Én mint a rend és tisztaság rettenthetelen őre...!
Lehet azt hitték közterületes vagy!
Szia!

Igen, sikerült elintézni, így most 2 évig le van róla a gond! Én is örülök, hogy találkoztunk! Délutánig remélem kiengedek, aztán újra nyeregbe pattanok. A láthatósági mellény jó hülyén néz ki, de végre nem akartak leszorítani az útról.
Megvan a műszakid? Hát ez naggyon jó hír. Örülök ,hogy találkoztunk.
Meg látom szerencsésen haza is értél.
Reggel én is picit vacogtam,de még nincs itt az ideje a motor letételének.Majd ha esik a hó!
Széles utat!

nyuszikusz padló(szőnyege)-t fogott....
Szijjja!

A hétvégén én sem motoroztam, csak ma reggel. Viszont MEGVAN A MŰSZAKIM, méghozzá a Raptor dobbal! A hétvége csúcspontja a Móri Bornapok volt, bár én vezettem, így csak óvatosan kóstolgattam. Ja, nem a bort, hanem a mustot!
Szép jó reggelt! Látom, hogy mindenki falta a kilométereket a hétvégén!
Sajna nekem nem jutott ilyen klassz szórakozás, mert padlószőnyeget fektettünk és lakást rendeztünk be. Meg persze takarítás ezerrel. Remélem a héten még tudok pacigolni, bár ma reggel iszonyat hideg volt már.
Szép jó reggelt!

Én is régen jártam erre. Olyan hideg volt reggel a motoron, hogy kékre fagytam és még most is vacogok. Ennek ellenére jó volt így kezdeni a napot.

sziasztok!

nos, amint látom, mindenki kivette a részét a hétvégi útkoptatásból , így én is: kicsit thermobéléses volt már az idő vasárnap, de ez nem volt akadály,csodaszépen sütött a napocska ! A kis sólyom meg úgy suhant, hogy tiszta "örömmotorozás" lett a vége... Bár a ma reggeli +3 fok kicsit elrémített...

Ki kell használni a még esőmentes kellemes időt, mert aztán... csak a szmötyi marad.

De ugye jöttök a fórumra is??? Legalább munkaidőben egy kicsit, naaaa
Olyan messzire sajnos nem látok el...
Hogy is látnék, ha direkt a másik irányba mész?
sziasztok,
engem nem láttál (én is lány vagyok, vagy mi?)
én is a dunakanyar felé gurultam, csak gonolom a másik oldalán. Ma Verőce felé vettük az irányt. Nagyon jó volt.
Sziasztok Lányok/Fiúk!
Ideális volt ma az idő a motorozáshoz, nem?
Képzeljétek el, ma rengeteg motoros lányt láttam! Öt után már nem is tudtam számolni őket! (tudjátok, a képességeim ).
Két lány -egyforma Hondával- elég jól ment, jöttem is utánuk egy darabig (Visegrád-Szentendre). Pont jó volt, hogy elbúcsúzzam Dunakanyartól, mert idén már nem valószínű, hogy megyek arra. (hacsak nem a jövő héten.... )
Szépjóestét Lányok,Fiúk!

Én hazajöttem Pécsről, Tündér majd csak holnap jön...Villány tök jó volt illetve a borfesztivál , itt is megköszönöm Tündérnek+Tesókájának,hogy elvittek,meg ilyenek! KÖSZI
sziasztok, itt vagyok végre megint. Én is megpróbáltam kihasználni a mai szép időt, bár meg kell hogy mondjam q.....va hideg volt Visegrádon fennt az erdőben. Lehet hogy tényleg vége a szezonnak.
Na de most mész Macival barátkozni. Meg bornapok vannak meg minden. Szóval azért nem sajnállak!
Persze azt elismerem, hogy az igazi program délután motorozás, ezután pedig este a bornapok lenne!
Jó mocizát! Vigyázz Magadra!
Pusssssssz
Persze, éppen Pécsett ülök a padba