Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt látnotok kell.
Pár kép Dino lagzijáról!
Ajkán volt dolgom, Veszprémben csak látogatóban voltam.
Szia Ancsa! Akkor le kell hogy mondjak róla??? Majd csak túlélem....
helo anyu!
Gonosz vagy,most mindenki láthatja,hogy szegény dinonak milyen csúnya barátnője van.
megint rally volt? Nem is hallottam róla! Bár zircen volt tereprally asszem.
vagy látogatóba voltál?
Sziasztok!

Dinó tényleg nagyon jó fej,de azt hiszem Ő már foglalt!
Ahaja veszprémi vagyok.
A társkeresős dolog meg csak poén volt,mint írtam is később.Amúgy nem a csajokra gondoltam mint társkereső!
Dino meg tényleg rendes,nem azért védem mert barik vagyunk.
Szia Tarka!
Te veszprémi vagy? Soxor járok oda. -Látogatóba, rally stb. (remélem Te nem érted félre, mint "mások"... )
Rendes barát vagy, hogy véded Dinót. De valószínű elhitte Neked a "társkeresős" dolgot. A pasik szeretik azt hinni, hogy minden nő Őket akarja. Én csak egy ártatlan kérdést tettem fel, mire ő gondolta, hogy rá akarok hajtani-és nem motorral vagy ilyesmi.
Szép napot Neked!
Szia P! Majd mesélek. Szeretem Magyaro.-t. (holnap ismét útra kelek...)
Nem mocival voltam, mert jött a vihar és éjjel 11-kor már nem lett volna annyira élvezetes. De mocis ügyben voltam, hátha ez mentség lehet...
Jó munkát, majd beszélünk.....
Remélem,csak dino nem volt biztató!!!

amúgy a látszat csal. (sokkal roszabb Ő mint gondolnád! )
Komolyra véve: DINO RENDES EMBER,csak túl sok sört iszik.
Én is veszprémben voltam este.Meg reggel is meg ma is meg mindíg is.
Jó reggelt mindenkinek!
Szia Tündér! Nem engedett belépni? Te sorsüldözött vagy!
Babócával beszéltem, megállapítottuk, hogy megrovást érdemelsz, mert eltűntél. Tőle biztos külön kapsz.
Mit is csináltál ezen vidéki városokban? Bejárod az egész országot lassan. Mostanában Te pontosítod a Magyaroszrág térképeket? Legalább motorral mentél???? Na majd alkalomadtán elmeséled...
A linket megnézem később, mert ma is nagyon durván indul a munkanap, és éppen azzal kell foglalkoznom...
Szia Dinó!
Az az igazság, hogy megnéztem multkor a "Ti" külön fórumotokat. (mikor nem tudtad ki vagyok.... )
Nem volt túúúl biztató....
Szia Petya!
Tegnap nem engedett belélpni a fórum Este pedig Ajkán voltam, meg Veszprémben. Babóval beszéltél?

Miről maradsz le Villányba??? HÁááááát, az így nem lehet elmondani. Nézd meg a www.villany.hu-na, ha van időd.
Szép napot!
Ez még nem az lesz, de már kezdünk összeülni a jövő évi projektet összekészíteni. Tündérke ütközünk Villányban????
Csak nem megint "Bor-zsongás" lészen? Te kis mákvirág,hát már megint innod kell? De szar neked!
Én ott leledzek majd!!!
Hmm, hmmm online vagyok délután 17.30-ig....
És addigra minden bor elfogy? Na mindegy, akkor marad a víz. Apám megmondta, hogy ő már egyszer megkostolta, és nem halt bele, tehát meg lehet inni. Na és kinek higgyen az ember, ha nem az öregének, aki nagy élettapasztalattal rendelkezik?
Amúgy miről marad le, aki nem megy pénteken-szombaton?
Hááááááát, lehet vasárnap is, de a bor-napok péntek, szombat lesznek.
A "drága 7 vége..."
Küttem mail.
Motorral? Szervezel oda egy túrát? Megyek én, de a vasárnap jobb lenne!
Must lesz?
Szia Roy!

Szeretnék kérdezni valamit, lehetne privátban?
belgarda@gmail.com
Köszi!