Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

száguldó cirkusz világszám!
helló!
bocs, hogy bele szólok, de jobban jársz, ha most megcsináltatod.
akciós áron van minden lassan
a motort tavasszal csak kitolod, s nem azzal kezdesz, hogy na még azt is meg kell csináltatni így az első tavaszi napsugárnál már mehetsz is ki motorozni... s most még nappal elég jó idő van elmotorozni egy szervízbe...
s jó esetben nem kell várnod a szervízre egy hetet, míg lesz szabad hely
Megbeszéltük ( remélem azért majd megvársz.... )
Akkor jövőre bepótoljuk, ha van kedved.
A hétvégén én is megtekertem az FZR szarvát.... Hiába, a tempónak ára van
Viccet félretéve, vigyázzatok magatokra, nem kell nagyon sietni.
Nálam is beindul a nagyüzemi motorozás.
A blokkja -kop,kop,kop- hál"istennek rendben van.
A hétvégén megtekertem egy R6-os szarvát, nagyon jó kis gép, csak a Fazer után nekem picit kényelmetlen volt. Hiába, a jó tempónak ára van!
Azt olvastam. Biztosan szép lesz! Én radikális változtatásokat nem fogok csinálni, csak kap egy szép új fényezést. Inkább a műszaki dolgok lesznek átnézve. Tavasztól beindul a nagyüzemi motorozás....!
Nekem komplett idomszettet kellene cserélnem, de inkább ledobom róla, és streetfighter-t csinálok a gépből+ kuplung-csere+ első féktárcsa csere. Nagy hirtelenjében ennyi jutott eszembe...
Nekem muszáj láncot cserélnem, mert totál szar. Hol laza, hol feszes. :( Nya nem baj, majd tavasszal rendbehozatom a kis nyavajást. :)
Ne hari, nem tudtam, hogy ott laksz. :( Ha tudom szólok.

Múltkor Pohit is hívtam, de persze lerázott.
Én teljesen át akarom alakítani a motort. Remélem szép lesz.
Mindenki a télre hagyja a csinosítgatást? Nekem is kell láncszett, meg még egy csomó apróság, bár inkább csak az esztétika miatt.
Itt voltál Salgótarjánban és nem szóltál? Sőt, a Mátrában is voltál.... Szólhattál volna...
Kb. 5 perc és minden pasi itt lesz...
Dehogy hagyom. :) Úgy ismersz?

Kb. 3 hete voltam utoljára. A 2/A-n nyomattuk a Szlovák határig. Nagyon király arra az út. Aztán Szécsény, Salgótarján stb. Jó volt.

Előtte az R6 Klubosokkal voltam Mátrázni. Az is nagyon szuper volt.

Azt hiszem idénre már vége a motorozós időnek, meg sajna a láncom is szar már és most már tavasszal akarom csak lecserélni a gumikkal együtt. De tavasztól aztán nincs megállás.
Akkor dobjatok fel valami izgis témát...
Rendezzünk fedett pályás iszapbirkózást motoros csajok módra!!!
Szegény MI!
Bezzeg, ha valami izgis téma lenne...! Rögtön mindenki ide sereglene!
Ne hagyd magad elnyomni...
Mostanában voltál valahol motorozni? Pályán?
Szia!

Mert el vagyunk nyomva.
Sziasztok!
Nagyon kis forgalmú lett ez a topic.
Én most jöttem a motorozásból! Téliesítettem! Vastag kabi+naci! éjszakai örjöngés a városban! azt hittem csak speedesek vannak de látom van itt más is:)
Ha az időn múlott volna, akkor még nem teszem el amíg nem jönnek a kemény mínuszok meg a hó. Sebaj, így legalább félre tudok tenni valamennyit, amit amúgy beletankoltam volna. Nem tudtok olyan fehérvári motorosról aki garázst szeretne bérelni? Szívesen betársulnék, mert szegény Fazer egy fészerben áll és nem igazán vagyok megelégedve a jelenlegi helyével.
Én szombaton viszem el a szundihelyére