Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hölgyeim ma ismét szabad! előre is köszönöm!
www.albatksz.hu/albaarca/
Jaja, és rádásul rohadt drága ahoz képest hogy 2 nyamvadt bowden, de ne offoljuk szét a hölgyek topicját
mér az lett a baja a gépednek? n
Kösz
Jaja én is kérek majd 100alékot ha nyersz És nem kell feltétlen pénzben megadnod, mint márkatársak, megelégszem a power bowdeneddel...
Én már szavaztam Részesedést kérek Persze csak ha nyersz
siki te vagy egy nagy ember az tuti! mindenhol ott vagy! shabika@freemail.hu az msnem ha tudtok vegyetek fel mert ezt meg fogom hálálni ha sikerül ez a buli:)
Na megtaláltalak, én is szavaztam rád egyet
Hát köszönöm! jövök eggyel aztán a többivel:) msn ed van? ha nem baj...
Shabika!

Nekem már annyira megy a szavazás,ha szépen megkérnek szavazok,így hát Rád is szavaztam!
www.albatksz.hu/albaarca/ ha megkerestek és szimpi lennék :D
Én viszont igen
ja és tényleg ari a hölgy
hölgyeim ha valaki úgy gondolná szavazhat! megköszönném! www.albatksz.hu/albaarca/
Reggelt!

Gyöngyi:
Igazából semmi extra, csak szerintem picit drágább lesz mintha simán kapna egy újabb réteg piros színt. Ha lesz egy kis időm akkor megmutatom a festőnek a képet, hogy mit szólna hozzá. Dekoros ismerősöm szerencsére van. Nekem így nagyon tetszik!
Sziasztok!
Polo, ha lesz időd tedd már fel légyszi a képet...
Úgy érzed???
Az ábszolúte csak 1 embernek szólt és nem neked!!
Meg nem is a csajoknak!

sziasztok!

sajna az elmúlt időben nem tudtam itt lenni és talán hetente egy-két alkalommal lesz csak időm fórumozni ( hmmm ...rumozni :) ), meg a "téliesítés miatt" meglehetősen korlátozottak lettek a közös gurulásokra való alkalmak is, de tavaszra biztosan lesz lehetőség, mehetünk együtt!!!

BTündér: sajnálom, hogy nem tudtam veletek menni, sorry, a kismadár már nagyon készül a télre, nekem meg az utóbbi hetekben még a 7VG-n sem volt lehetőségem elővenni, megreptetni. Annyira azért nem fogom eltenni, mert amint kisüt a napocska, írány a... mindegy, csak mehessek vele.

további békés napokat: Haya
asszem valakit jelöltem iwiwen de kit??
Ezzel még senkit sem öltem meg
Ricardo: előszerettel csillogtatoma gyönyörű Kawazöööd szemeimet
hmm kawa ha elpirulsz abból lesz nekem hátrányom? talán nem!
Még zavarba hozol, és még elpirulok
látod erre nem is gondoltam! lehet! azért szereti a száguldást meg a békás meséket! vazeg te egy isten vagy

megjegyzem kawagirl tényleg csinos
a kisjányt meg a gólya hozta...
ééénn neeem én még szűz is vagyok ráadásul asszem!
hát Neked meg miért csillan fel a szemed egyszerre?
valaki hümmög...