Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem még annyira sem Adminisztációs melóm volt, azt kivégeztem, most meg kártyázok
nekem úgy 15 percenként,de akkor kilóg a belem picit.
Szerintem ma senkinek sincsen melója...
Jó sok ma a melód neked is igaz???
Ja, ez a "fiús" verziója ennek a mondásnak!
én úgy ismerem,hogy :valaki a makkját nyújtja és az egész f.....kell
Nah végre már hogy irtok
Fullsyntetic + polo = hmm....

Akkor a láncszett beírást nem is a Jézuskának szánt polo, hanem neked?
A fele?!? Az egész kell neki!!! Hidd el nekem, jól ismerem
Nem ám, Polo rendes lyány.
Ugye-ugye! Valaki a kisujját nyújta, neked meg már a fél karja kell! Szépen vagyunk!
Annak még jobban örülnék ha egyből fel is szerelné! Na jó, nem leszek telhetelen!
Kórháznál gyerekek előtt bagózni.... Fúúúúúj!
Hát remélem nem egy láncszettel megy neked!
Remélem csak szépen csendben odateszi a fa alá!
Ejnye-bejnye.....hová süllyedtek a Mikulások! Ilyen példát mutatni! Aztán majd csodálkozik ha egy kiskölök egy karton Marlborot kér csoki helyett! (Annak most én is jobban örültem volna!)
Tegnap a Honvéd kórháznál látam 2 Mikulás bácsit... Az épület előtt bagóztak
Mivel fehérvári vagyok..... Már csak arra lennék kíváncsi, hogy a Jézuska mivel jön? (nekem remélem egy láncszettel )
Ezt előbb is mondhattad volna, hogy te Székesfehérváron láttad!
Sziasztok!

Bolond!

Ez Fehérváron volt a Fő utcán, még délután is visszajöttek. A gyerekek díjazták (meg én is)!

A vers.......
Jópofa... Nekem is tetszett!
Hangosan felolvastam a gyerekeknek,és egész jól hangzott a számból..
Sziasztok!

Polo!
Ők valószínűleg a Citadellára mennek gyülekezni, utána ellátogatnak motorral a Heim Pál gyermekkórházba és a Pethő intézetbe, hogy a kis lakókat felvidítsák! Szerintem jópofa ötlet!

Tehát ha még több motorozó Mikit akarsz, menj a Citadellára vagy valamelyik helyszín egyikére!

Ide is beteszem az idióta versikét, hátha valakinek megtetszik!

Cadwash Djarakak,


Hool a payhash fahehr haw,
Yoy al cadwash tale a paw.
Meen dan djarmack ware wa ware,
weedum anack hung ya sull.
One Jacques od bun meen dan yo,
peerosh alma Mo Djo row,
Yoy Al hos sunk warewnk rud,
cadwash oh rag tale a paw.

Shock pussy :

Meekoolash
Na és mit hozott a "Mitulátbáti" ?
Nemrég dübörgött el két Mikulás az ablakom alatt chopperrel! Úgy durrogtak, hogy azt hittem kiesik az abaküveg a helyéről, remélem még visszajönnek mert ezt le akarom fényképezni.
Köszönöm, köszönöm. Már most összenőttem vele pedig csak pár napja használom. Ismertem a típust előtte is, az autós(motoros) iskolának is van egy ahol vizsgáztunk anno. Túl van a 200ezrediken de köszöni, jó egészségnek örvend az "Öreg hölgy" (mi csak így hívtuk tanuló korunkban és tisztelettel bántunk vele,persze lenyeleztük ha beragadt az oktató a pirosnál ) Az egyémben csak 40000 mérföld van az.... 64000km. Lesz vele dolog a télen bőven, de olyan jó áron adták, hogy belefér. Műszakija is 2008 közepéig van. Amíg nem lesz mínusz odakinn le nem szállok róla
Gratulálok!

Ez a motor garantáltan motor lesz még jó sokáig!Tapasztalatból mondom.A gsx nagyon szívós kis dög.Van nekünk is itthon lezsírozva egy 750-es (tartalékba,ha elromlana valamelyik ),fighterré átépítve,de pöccre indul!Jó kis gépet vettél! Sok sok km-t,és örömöt leljél benne!