Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kihaltak a lányok? Csak nem! Pedig most cseréltem el a motort nagyobbra!
Húsz éves, de az a lányoknál is a legszebb kor, nem?

Az új családtag az első kép az adatlapomon.
Látom még mindig nincs itt semmi beszélgetés
punnyadás van
hazai oldalakon nem találtam, viszont az angol ebay-en van komplett idomgarnitúra.

cbr 250
Én emailt írtam nekik, mert utaskapaszkodót kerestem/keresek a motoromhoz és ők is járnak külföldre áruért. Majd nézelődök, hátha találok neked valamit. Időm mint a tenger......
Persze bp-i
Megnéztem a linket, thx, csak nem találtam semmi említésreméltót a gépemhez Még próbálkozok itt is
Van tuti fényezőm (az előző motorjaimat is ő festette), viszont nem olcsó, de minőségi munkát ad ki a kezei közül. Szerintem be fogja fonni a szemöldökét ha meglátja a tegnap megrajzolt vázlatot. Ha nagyon sokat kérne érte, akkor megkérdezek mást is.

Köszi a segítséget, de gondolom a te festőd pesti, nekem meg jobb lenne a közelben, hogy néha rá tudjak nézni.
Szerintem Itt is érdeklődhetsz.
A fényezőm nagyon olcsón melózik, ha érdekel, kérhetek tőle árajánlatot.
Majosházán nem tudtak segíteni, őket kerestem először. Viszont minden hónapban kapnak szállítmányt, szóval van rá esély, hogy tudnak szerezni.
Az klassz! Majosházi bontót kérdezted? Náluk nagyon sok idom van.

Én jövő héten kérek pár festőtől árajánlatot. Februárban pedig szétborítjuk szegény Fészit.
Már készülőben van Piros lesz, és fekete
A fényező pasinál vannak az elemek, már csak az oldalidomra vadászok
Én szoktam fórumozgatni, de itt olyan ritkán van élet!!!

Említetted, hogy kap új fényezést a CBR. Mikor lesz belőle valami?
Ne hidd! Először én is örültem neki, de most meg annyira lassan megy az idő. Még jó, hogy van net! Belemélyedtem a mosómedvék érdekes világába. A hazai motoros oldalak nagy részét már áttanulmányoztam az elmúlt 2 hétben.
Mukaidőben?
Játszani, meg blogot írni, meg fórumozni
Jó neked,h nincs dolgod
Jó reggelt!

Hétköznap 8-15 óráig miért nincs itt élet? Halálra unom magam, több mint 1 hónapja nem ültem motoron, az elvonási tünetek miatt nekiálltam dolgozni(!), de már az aktakupacom is elfogyott, az év végi jelentéseket is leadtam..............mit csináljak? Unatkozooooom!!!

MIT LEHET MUNKAIDŐBEN CSINÁLNI????
Nah az jó és mit csinálsz???
Még itt ülök a gép előtt
menjél nyugodtan
Gondolom már el is mentél
Pont most akartam lelépni
Örülünk hogy itt vagy szija
Sziasztok! Itt vagyok
Hát igen Gyöngyi ez igy van
Én is beköszönök a mai napon ha irtok majd irok én is
puszika mindenkinek
Na sziasztok!
Úgy látom már csak az időpontot kellene egyeztetni Egy időben soha sincs itt senki
Akkor leszek én az "újdonság", hogy ne haljon meg a topic...

Csak ezen a fórumon vagyok új, a CBR Clubban régi bútordarabnak számítok.
10 éve kezdtem motorozni, akkor egy NSR 125 RL-em volt. Utána hosszabb időt kihagytam, pontosan 7 évet, de csak vezetés szempontjából, utasként végig a "körben" maradtam. Jövő héten megyek megnézni egy FS-t és egy 600RR-t is. Szóval rövid időn belül egyszer csak lesz valamelyik...
Őőőőő... röviden ennyi... de talán már ez is sok volt...