Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj! Csak nem felismerhető az eset?
Estét!

Csak Kykee nehogy meglássa
Ott van a címem az adatlapomon.
msn? nem gyorsabb?
egyedül szok menni, gurulni?
Miért nem?
en nem engedem hogy hatul menjen,
Az Oktoberfest nagyon durva! Ha nem szereted a sört (én sem szeretem), akkor igyál sörspecialitásokat! Azok között vannak nagyon jók!
Hogy lehet, hogy Te vagy a lassabb? És az udvariasság? Nem engednek előre?
hat nagyon igyekeztem, ja meg maximalista vagyok, es adj uram de rögtön
Mindenből elsőre? Külön gratula! Halottam már öreg motorosról nagy gyakorlattal, aki csak most vizsgázott, hogy meghúzták a rutinon!
sajna nem, pedig elhiheted hogy nagyon szivesen ott lennek, de talan feledteti velem majd az OKTOBERFEST es nemi sör, pedig nem szeretem. Engem biztosan megismernel, mert ha moscizunk ket tök egyforma ezüst SV1000, az egyik Q....va gyorsan a masik kicsit lassabban halad. na a masodik vagyok en.
Az népszerű útvonal, én is sokat járok arra. És ahogy olvasom, mások is (. Már gondolkoztam rajta, hogy biztos többekkel találkoztam innen a fórumról, amikor jöttek szembe! :-)
A hétvégén ha arra járok majd találgatom ki lehet a szembejövő!
De Te ezek szerint nem lehetsz!
hozzateszem en sem igy gondoltam a jogsi letetelt, kicsit hosszunak tünt nekem. De hat ez van pedig mindenböl elsöre atmentem
csob egom döms vis a szokasos, hat nem vagyok 100-as, de szerintem amugy sem (kemenyfabol faragtak, nem hagyom magam) de tegyük hozza hogy 13 eve robozogom, nem ujkeletü a dolog. csak hat ez mar egy nagyobb kategoria, es imadom
Én azt hittem kicsit régebbi a jogsid! Gratulálok!
De azért gyorsan szerezz be nacit is!
Merre motoroztál szombaton? Most akkor betegeskedsz?
hat eleg vekony, olyannyira,hogy jol fel is faztam,mertszombaton eleg kesön gurultam haza es igen csak fazott a popikam
igazad van abban hogy valami biztonsagosabb kell. ezen dolgozom hogy ez is meglegyen
az nem 7 hanem 2 hetes jogsi
het vagy harom hetes jogsival örülök hogy egyaltalan lehetösegem van motorozni egy ilyen jo gepen, ugye megertesz???????????????????
Mert az a farmer olyan vékonynak tűnik....
Mindenképpen kell valami biztonságosabb!
mindennek meg van a maga ideje, most leraktam a jogsit ez volt az elsö, van cipöm, elvileg sisakom es börkabatom, mar csak naci es motor kell
igen igen
miert mondod ezt??????????
Kié? Amúgy mindegy, az a lényeg, hogy használhatod!
Igen, igen!
Na persze az is feltűnt, hogy eléggé hiányos a motoros védőfelszerelésed! Nem csoda, hogy vásárolnod kell ezt-azt!