Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MZ/X MZ/X jelentkezz! Brian adásban vagy?
nekem Heidenau van elöl, egyenesen jól lehet vele menni de inkább lecserélem, mert a nagy döntögetéseket nem szereti
Sziasztok!

Mi a véleményetek a Heidenau gumikról? Egy KTM Duke II-esre keresek gumit olcsón. MEgfelel a jó állapotú használt is.

Szzóbajött egy Heidenau Super-Rain K73 M/C 58H DOT száma: 2607
Szerintetek?

Köszi: Gábor
Köszi a segítséget!
Eladó több darab motorgumi, jóval piaci ár alatt (foglalják a helyet). Többsége tavalyi, van új és használt is.
Teljes lista itt.
ezért kérdeztem,hogy elfér e! Hogy miért? Mert ilyen van!
Köszönöm szépen!
ja, bocs
már látom, hogy írtad...
köszi
szia
és?
kopás? tapadás?
A 200/55 ZR17 méretű gumi 6,0 col széles hátsókerékre való, ha a lengővilla befogadóképessége (sárvédő, lánc, stb.) engedi, akkor felteheted 5,5 col széles hátsókerékre is (én már megtettem ) De számolj azzal, hogy a gumi nagyobb súlya és a megnövekedett kerékátmérő miatt érezhetően csökken a gyorsulás (600-ason legalábbis így volt).
(ez salyát tapasztalat)-kiváncsi lennék másnak hogyan viselkedik ez a guma.-még másik gumát az RR-en nem próbáltam mert ezek voltak rajta.
Ami engem meglepett ebben a gumiban hogy elég szépen tapad esőben .Hogy mennyit bír azt még nemtudom-de szerintem gyorsabban kopik mint kéne de lehet nálam van a probléma.tapadása elég jó! még nem okozott kellemetlen meglepetést.
De nemértem miért -nekem ugy tűnik hogy nem nagyonn akar bemelegedni.-bár pályán sose próbáltam sajna.
Amivel szivessen összehasonlítanám aza Power 2CT
csa.nekem eppen ezek vannak az RR-en
, ha ugyanarra a felnire, akkor be fogja húzni, lehet el sem fér, de minek?
Üdv Gumiguruk!
180-as helyett a 200-as? Fel tudom tenni egyáltalán?
csá.Az a baj h az első gumim u.a. ilyen és az még új csak hátsó kellen de azt sehol nemtaláltam :S
Ha nem ragaszkodsz ehhez a tipushoz keress meg,vannak raktáron ilyen méretű gumik
Hello.110/80-17-es gumi érdekelne a MIchelin sporty pilot.A boltnak ahol dolhozol van internet cime?ha van akk megtudod adni?És h hol található ez a bolt?
Halika!
Én szerettem a Metzelert igaz nem egy jó választás volt a hozzáértők szerint. Metzeler MEZ3 típust használtam párban 8000 km gurultam el vele miden gond nélkül. Igaz nem vagyok száguldozós fajtából, voltam kint vele a Hringen ott is a tudásomhoz képest jól viselkedett. A mostani választásom Metzeler Sporttec M3 vagy Metzeler Roadtec Z6 Interact lenne. Korábban nekem Michelin Pilot Power 2CT volt párban azt is nagyon szerettem remélem segítettem valamennyit
Üdv
Az adatlapodon nincs e-mail cím... :(
Szia!
Látom a sólyomra keresel gumit.
Ez a metzeler bevált neked?
Mert én is gumit keresek busára, olyat ami utcán azért tapad is meg nem kopik le 3000 alatt.
Hali!
Érdekelne a gumi, ha jó áron adod!
email címem az adatlapomon, légy szíves küldj egy telefon számot, és megbeszéljük!
Köszi
Csörögj rám, sorolom hogy milyenek vannak
van ilyen gumim
A szélén kevésbé feszes a vázszerkezete a guminak mint a közepén
sajnos ezt pontosan nem tudom