Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
130/70 18 vagy 130/80 18-as gumit keresek. Képpel.
Email: maschine@freemail.hu
sziasztok

ezzel van valakinek tapasztalata?
TL Diablo Rosso Pirelli
Sziasztok!
150/80R16-os gumit keresek, lehetőleg nem túl régit.
Pénz nem számít, csak olcsó legyen!
Köszi!
Ez már jobban hangzik ,akkor arra válaszolj nekem légyszíves ,hogy mi a különbség a K3 és K3 Int. között? Annyit találtam róla ,hogy új technologiával készült...
és elfogult sem vagyok mert árulok új és használt-1hónapos és több éves-gumikat is(hüvös,száraz,sötét helyen voltak és vannak tárolva) ezért Nekem mindegy hogy melyiket adom el,a vevönek kell eldöntenie hogy mennyi pénzt szán a gumira
ár-érték arányban mindkét választás korrekt
Ok!
Dobj egy mailt!
Hello!

K3 Int. párban 73000Ft
a szállítás kb.3-4 nap

üdv
laci
Szia Brian!
Tudnál nekem valami pályagumit ajánlani 160-as méretben, a d211-es első melé? Most Conti Race Attac Street van, de ez bortányos volt ma este, hamar túlmelegedett, és visszajelzésekben sem bővelkedik:S A Dunlop Tőled van, és az valami isteni
jó hír...
Nyugodj meg,semmi baja a gumiknak,ha nem kopognak!
Akkor lenne kuka ha ezalatt a 7 év alatt napon lett volna folyamatosan!
Köszi a visszajelzést
Köszönöm a gumit Brian ,
hello. megvan, az előző hozzászólásban írtam mikoriak. de nem az esőn volt tárolva, te tudod már vettél tőlem ,igaz más tipust és méretűt de ez hasonló kaliberű. ha az évjárat miatt nem boltolunk , nincs harag! üdv!
állítólag 2004 -2002 köztiek.
nekem a bridgestone kibír 3000 km ert egy gyári gumi 6000 ki kell bírjon és nem fogsz elesni slickel tuti
Amúgy meg az új gumikat cserélem 3-4000Km enként! A Slicket kb 800-1000Km enként kéne! Ami legutobb fent volt slick azon az is meglátszódott hogy elmentem Keszthelyről zegre! Frankón mérhető volt a kopás! pedig az max 86Km volt!
Én se szarom a pénzt ,de mindig az van bennem ,hogy ha azért esek esetleg el mert a gumin spóroltam akkor nagyon mérges leszek magamra!
Pedig a Slickel jobban jársz még ha 3000 km enként is cseréled mégsem 40.000 vagy 50.000 henem csak 10 12 ezer de ha van miből akkor ez nem számít
megkérdezem.
A kifutó K3ból 67,000HUF egy garnitúra az interacktból 100,000HUF
PEdig én nem tudok ilyet, azaz tudok, de tuti drágábban, a nagykerem nem foglalkozik ezzel a márkával, így drágább...
cső, lehet érdekel a gummád, ha még megvan.
Pedig nekem most ez kell!
Köszi de mint írtam nekem utcára kéne oda meg pazarlás a K1-K0 utálok gumishoz járni ezért nem járok Slickel mint szinte az összes ismerősöm! így is 3-4000Km és csere... jelenleg van fent elöl egy lassan cserés Conti Racecontact endurance és ehhez már a második hátsó mindez kb 7000Km alatt...