Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

előbb belinkeltek egy oldalt, nézegesd még, csak hogy higyj a szemednek, annál van olcsobban is,,,,
igen akcióban megveszed lehet de mikor azonnal kell akkor nem várod meg az akciót mert azért kell azonnal
SZóval ha kell gumi megírtam honnan tudok hozni mennyiért ha kell valakinek msn en eamil om megtaláljátok
http://www.reifenforum24.de/
Innen hozom szóval ha kell bárkinek tudok hozni
Mindegyik magyar boltnak alatta van
Aktuális euró közép árfolyammal átváltva megvan az ár
Plusz szállítási díj kb. 10 ezer Ft
A pilot Power 2 CT éd most apukám 62500 itt kint Németben....
Álmaidban meg megvetted 55 ért
Erről ennyit
volt a Berger motorsportnak egy akciója, velük boltoltam le.
megsúgom: az osztrákoktól
Nem tudom hol vetted 55 ért mikor 75-76 mindenhol
fa keréken nem gondolkoztál még vagy tömör gumiba
Ha van még 3 haverod akkor már csak 60. Hol vettél 55-ért?
köszi
Minden nap mást gondolok...
kösz, de 55-ért vettem párban utoljára, ősszel, szal max 60-ért érdekel, 72-ért bármikor van a boltban.
azért te már engem is felül múlsz , én is sokat szoktam dilemmázni,,,,, de te durvábban nyomod
hali

Ez csak kb mert nem mindenhol egyfora én csak a legkisebb értéket írtam amit mértem és a 60% is kb :) hülyeséget nem akarok írni az 1,6 mm az tuti megvan megkell nézni és eldönteni :) új gumit tettünk fel a mocira azért kerőlt eladó sorba.
szia
Mennyé innen. Én még mindig nem tudom bakker. Bár olvastam, hogy a Roadsmartnak ugyan az az összetétele mint a Dunlop Sportmax Qualifier RR-nek....
http://www.kepesmotor.hu/sport...


Nála a Pilot Power 2ct 120-190/50-es 65 ezer, gondolom az 55 sem lehet drágább. Ha 4 párat veszel vagy haverjaiddal 10 % engedmény. Ennél olcsóbban sztem nem kapsz!
Dunlop Roadsmart!
Nekem volt 750-es SRAD-on Metzeler SportTEC M3, túrázgattam vele,de sokszor keményen nyüstöltem, 9200km-t ment el. Ami ennél jóval többet menne az már túragumi, de akkor semmi nyélgáz nagy fordulaton,mert ha megforog,akkor nagyon kopik az is. Brid BT 020, Pirr Diablo, Metz RoadTEC Z6 stb,Conti Road Attack!
szia
MICHELIN PILOT POWER 2CT a méretedben 72 ért tudok újat
Ha érdekel eamilem:hondacbf600@freemail.hu
postaköltség 2000 FT kb.
akkor miért 60%os

mininális bordamélység nem 1,6 mm er
Szia!

A kopásjelző felett van egy kicsivel tolómérővel mérve átlagosan 1,6 mm a bordamélység (középen)

Oldalt a bordamélység 2,5 mm és 3 mm között mozog.
Szerintem semmi buktató.
A BT-ket átküldtem.
Van 2 hátsó gumim, az egyik 150-es a másik 160-as, eldurrantani vagy füstölni éppen még jók. Fizeted a póstát + 500 Ft és viheted mind2-t . 17 colosak.
Baráti az ára!
Ha esetleg rárepülnék mit figyeljek,mi lehet a buktató?
Az olyan
Van BT002 is, átküldöm a képeket róla.