Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tenyleg, motorrevuben is volt egy teszt. jo, hogy mondtad.
A Roadsmart is biztosan nagyon jó, abban a bizonyos tesztben amit a Motorrad csinált, szárazon megverte a PR2-őt elég jól. A PR2 szárazon ugyan annyi pontot kapott mint a Metzeler Roadtec Z6 interact, Pirelli Strada stb... Tehát ha esőben is sokat mész PR2, különben a Roadsmart. Szerintem!
A PR2 kenterbe veri a RoadSmartot. A tőled vett BT021-et árulom én is, mivel elviszik a motorom. Erről is olvastam több tesztet ez nem rossz.
120+160 BT021 pár 65e. Új.
rendben, koszonom!

szerintem aprilis lesz belole, addig meg kihuzza a masik (remelem). bar ha lesz valami oltari akcio, akkor hamarabb.
A Bt021 is egy nagyon jó gumi de az új fejlesztés az új fejlesztés Idö nem sürget akkor várd meg! Küldöm Dpd-vel az egész ország területén! Ha aktuális akkor az adatlapomon keress elörendelést felveszünk rá!
69-ert draga a pilota 2? most talaltam.
Pilot Road 2-t..
Kategória tesztgyőztes.....
Barátomnak X-11-en van fenn , kb 11-12 ezret ment már vele és még sokáig bírja... na és persze tapad is.... esőben is szuper..
Én XX-re, előre tavaly tettem, a hátsó valószínű az idén cserélődik...
Bridgestone 021.... hát .Van akinek bevált van akinek nem...
nem-nem, nem vagyok markaelfogult, csak eddig arrol olvastam pozitivumokat. igaz, a masik kettorol meg nagyon semmit.
arban inkabb a bridge lenne kozlebb hozzam. megeri a 23-ast megvarni?
Misinél mind a kettö jobb de ha az kell arra is adok árat csak horror
jobbak mint a pilot road 2? gondolom contikat felejtsem el...
Annyit tudjál sport túra kategoriában ezek a legjobbak
igen, ezek a meretek. bridgestonerol semmi infom nincs, ellenben a roadsmart tettszik. de nemsemmi ara van...
Ha jól tudom 120/70 17és 160/6017 van rajta ez Bridgestonban Bt021 párban 67950 ez van raktáron! Márciusban jön az új Bt023 ez ugyanennyi! Dunlop rodsmart kpl 79900ft
szia!

azokbol mit ajanlanal?
Bridgestonban Dunlopban tudok segiteni
szevasztok arcok!

650-es k7 bandira milyen gumit ajanlatok? felhasznalas: keves palya, a maradek tura es bp. varosban jaras. pilot road 2-re gondoltam, a conti sport attack nalam kicsit kifuto mar. esetleg valami dunlop vagy pirelli?

illetve hol szabad/eri meg megvenni?

koszontem elore is!
eladó metzeler rain ( esőgumi) teljesen új! 180/55-17 méretű. ára 22000 ft. 0620/992-4528
sziasztok!

Szerintetek előre 400as naked Michelin Pilot Road rc 2 vagy Pirelli Demon Sport!?! Köszi a tippeket tapasztalatokat!

http://www.cyclegear.com/image...


http://www.strauszgumi.hu/moto...
Tényleg, a kukac csak hazáig házilag használható.....aki a nevét adja hozzá és gond lesz rácseszhet........a rendes gombás javítás megfelelő feltételek esetén elfogadható. Az, hogy valaki felteszi valahol papír és név nélkül bizonyíthatatlanul az a Te dolgod.
Hali! Gondolom a 160-as bt 021r már nem kell.... nem szóltál, hogy kell-e vagy nem, vagy nem kaptam meg a mailt.
Nekemk is volt egy Bridgestonom, kukaccal lett javítva, de a szervíz nem tette fel, mert ha baleset lesz belőle őket megrántgathatják..... tényleg?
supercorsa sc 190/55 eladó 12000 ft
Akkor elviszem 1 gumishoz, hogy sasolja meg, és ha kell javítsa + . Köszi.
Hátul több javított gumim volt, ha rendesen van javítva semmi hátránya nem lesz.
Köszi, ja amugy 160/60, és GSXF 750- re lenne.