Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Könnyen beszélsz... Amúgy kösz, eddig sem fostam eléggé...
te csak tanuljál! mert elreszelnek
Ez azért elég erős, de olyan gumik jók lennének, amiknek a barázdája színes!
sziasztok!

MITO EVO-ra keresek slick gumát. 17"-ost
110-es előre és 150-es hátra.
honnan lehetne beszerezni és persze ne csillagászati összegekért
ennek már a fele sem tréfa...
Köszi mindenkinek a válaszokat. próba után megosztom a tapasztalatokat.

Type 4 a legpuhább
Type 3 medium
Type 2 hard
a slicknél:
ydc - soft
ycx-medium
ycy-hard
Üdv!
Bridgestonéknál T4 T3 T2 hogy mutatja a puhaságot- keménységet? T4 a puhább, és a többi a keményebb? Vagy pont fordítva?
Srácok van vkinek tapasztalata Pirelli Supercorsa SP-ről utcán?
Miben különbözik a sima változattól?
d209gp van 180/55*17-es nem egy hosszú élettertamú kicsit felfelé kerekítve 2mm a közepén a minta. 5000pénz az ára. Ha érdekel este teszek képet róla.
Ja! Nopara is M3-at használ
Hi!
Szerintem jó gumi az M3. Én GSR-en használom. Utcán a futásteljesítménye és tapadása tökéletes,de pályán is jól szerepelt nálam.
12000 van benne.Tavasszal megy fel az új M3
Ez mióta gumi?
utcai használatra pedig mindeggyikük azt monta , hogy igaz nem egy ragasztó (metzeler racetec k0 ), de azért semmi gond nincsvele
amint láttad , én is csak "....." mert nekem ezt mondták...
amit én láttam : kakucson 3-4 kör bemelegítés után 47-es köröket simán lehet vele produkálni, de az első 2 kör siralmas...
"-Pályán nagyon lassan lehet felmelegíteni, de ha eléri az üzemi hőfokot akkor már jól tapad."

Ez nekem olyan furcsa..Pályán nehezebb felmelegíteni mint utcán? Meg ha eléri az üzemi hőfokot pályán? 1-2 tempós kör és már túl is van az üzemi hőfokon szerintem..
Igaz én nem használtam , de három motoros cimbim is használ, ill. használt . Az alábbiakat mondták róla :
-Utcán nagyon jól viselkedik, és rengeteget el lehet vele melli 10-12000 Km hátul.
-Pályán nagyon lassan lehet felmelegíteni, de ha eléri az üzemi hőfokot akkor már jól tapad.
-Pályán is nagyon strapabíró, nagyon sok km-t kibír.
kb. ennyi...
SV 650-en volt. Nekem elég szarul tapadt ahhoz képest hogy sportgumi. Pályán elfutott, igaz én csak egyszer voltam fent életemben, tehát nem megyek 2 percet a ringen :)
Futásteljesítmény nálam olyan 10 körül lehetne, de használtan vettem.
Hi!metzeler sportec M3 gumija volt-e valakinek?az érdekelne hogy mit várjak tőle pályán ill közúton?ill.futágsteljesítmény?
suzuki tsr alkatrészek eladók!
minden van ami téged érdekelhet. Mondasz egy korrekt árat és viheted!
tel: 06304807856

jó állapotu enduro gumi van eladó felnivel együtt vagy külön-külön is.
eladó néhány endúró gumi első hátsó 20 3779746
BT014R esetleg? 8000Ft
szia brian! szeretnék tanácsot kérni! racetec k2 es gumába utcán mennyit rakjak?