Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakinek van eladó Dunlop KR 108 195/65 7704 vagy 6680 keverék az szóljon és megszabadítom tőle
Gumik táblázata sorrenbe, bocsi de olasz
kösz a választ
Fmx-650-re érdekelne gumi.120/70 150/60-17
Bridgestone gumik teljes tipusát tartjuk most féláron adjuk a gumikat! Ird meg milyen mocid van és küldöm rá az infót!
bridgestone BT003RS tud e vki erről a gummárol tapasztalatot kopás terén? köszi
Hella mindenki!
Kíváncsiságból,cimborám keres 130/80/17-es KROSSZ gumit,jó árban.Most vett egy zsír újat,de az sajnos enduro gumi,ami hamar eltömődik a sárban...Valakinek ötlete?Köszöntem!
Azért ez nem egészen így van!
Amíg én utcán motoroztam sokat mentem slickkel. Hideg körülmények között sokkal hamarabb elérte az ott szükséges tapadáshoz megfelelő hőfokot, mint egy utcai sport gumi. Valóban nem fog úgy felmelegedni, mint pályán, de nem is kell akkora tapadást biztosítania, amit meg ki lehet motorozni azt tudja is!
Még egy kérdés: ha többet tud az miért baj? Lehet egy autó 500 LE, akkor ne használjuk, csak pályán, mert után nem lehet kihasználni!?
Értem amúgy az okfejtésed, de én személy szerint slick párti vagyok!
Amúgy a jelenlegi Dunlop(211) sztem mindent ver!
Természetesen nem Van egy teszt az adatlapomon, az oda feltöltött képen látni a gumit, abban az állapotában raktam fel. Nem tudom mennyi lehet a gyári minta mélység szerintem nem sokkal nagyobb, az új gumin sem.
bocs csak azt kérdeném hogy újjonan raktad fel a racét?
Power race teszt van az adatlapomon, annál többet nem nagyon tudok róla írni. Rosszat nem tudok róla mondani. Dunlop nekem nagyon nem jött be, volt egy d208rr az számomra nagyon nagy csalódás volt. Most bridgestone van fent battlax racing hátul pálya nap miatt bt002 elől de ezek félelmetesen jó gumik.
Pirellihez csatlakozom, tapasztalatból!
Dunlop lesz a következő amit kipróbálok.
A Diablo Supercorsa mindent visz! Meg a Dunlop211GP.
Utcán, pályán, mátrába mindenhol.
szia

mintha a képeid között michelin power race t láttam volna a motorodon
jol láttam milyen tapasztalatok vannak vele
Azért van ám a slick guminak hátránya is, arról se feledkezzünk meg. Ha nem folyamatosan gyilkolod akkor esélytelen hogy elérd az üzemi hőfokát és anélkül meg alig tapad jobban mint egy sport túra gumi. Amíg nem próbáltam ki utcai sport gumit addig én is a slick mellett álltam de aztán amikor egy utcai gumival mentem a mátrában rá kellett jönnöm hogy van ám sok sok előnye. Utcán soha nem fogod kihasználni a slick tudását cserébe sima egy utcai gumi már attól hogy egyenesen mész is eléri az üzemi hőfokot. Így a mátrában már az első körben is lehet normálisan menni nem kell melegíteni a gumi szélét. Ha meg egy slick gumi tudását szeretnéd kihasználni utcán akkor nézz mélyen magadba... ja és félreértés ne essék semmi személyeskedés nincs ezt nem konkrétan valakinek írom hanem csak úgy általánosságban. Utcára komolyan nagyon jó apirelli diablo supercorsa sc2. Szélei már lekoptak nincs semmi minta de a közepe még bőven használható. Közúton szerintem ez nagyon előnyös.
akkor nekem nagyon nem kék
Nekem is pilot power volt rajta,4000 km minta lement,ebből
1500 km bejáratás volt,a többi Mátra.
Ha jó gumit akarsz,vegyél slicket,3000 km-ert az is elmegy,és ettől semmi nem tapad jobban,és 20.000-ből van 1 pár.
Jobb minőségű utcai- 80.000 KB 4-5000 km.
80.000-ből 4 garn.-slick 12.000 mk.
Hátránya- a kékek nem szeretik.
bírja,sőt szereti a kanyarokat
most lépek majd re köszi mindenkinek


a gumi kopjon ne a lelked
akkor majdnem az összes...... a lényeg ugyanaz.
köszönöm szépen a határozott választ örök hálám
Nem igaz! Egyről tutira tudom hogy nem! :)
te azért sokat nyúzod pályán is, nem bírja a kiképzést ,
főleg hogy a te motorodra kell

hogy most power 2ct vagy m3 szerintem oly mindegy, főleg hogy mondtad nem cibálod neki, nem pályázol,
M3nak az eleje jóval puhább ezért is kopik el szinte egyszerre a hátsóval, amelyiket megkapod olcsobban azt vedd , mindekettő jol teljesítene főleg ha nem is forszirozod a dolgokat