Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mármint a Supercorsára gondolsz?
Hi! Valaki meg tudná mondani, hogy mi a különbség a Pirelli Diablo és Dragon gumik között?
akkor jobb ha egyböl megveszem neked majd kipróbálom a gépeden
Vedd meg bátran és ha nem jön be, akkor elhasználom neked méla undorral.
nem vagyok egy vadászgép :-) szeretek kellemesen motorozni néha néha meghúzom a bajszát de annyi kell hogy a korom kiégjen :-))
igen ezt néztem én is :-)
én még mindig azt mondom, nézz meg egy uj pilotroad2est és nyomkod meg a körmöddel, és mellette egy sport gumi ill igazi tura gumit
ha nem vagy egy vadállat, aki egyfolytában hajta a gépet, hanem inkabb egy "szelid motoros" vagy akkor az a te gumid,
de rajtad áll a döntés,
Pédául:

http://www.kepesmotor.hu/sport...

Nagyot
nem veszthetsz vele.
szia peti tökéletesen igazat adok neked én is akár kocsi akár motor mindenem megcsuszott már rajta
nem igazán szeretnék használt gumit kicsit félek töle sok rosszat hallottam vagy is olvastam a használt gumikrol :( igaz nincs benne tapasztalatom !
Nézzél be az apróban a gumisrészbe, mindig vannak jó cuccok.
a fehér aszfaltnak nincs ellenség! nekem eddig az összes gumim megcsuszott, legalább is egy helyen ahol járok ott igazi fehér aszfalt van,
z6, d208, dioablocorsa3, supercorsa, ezek mind megcsusztak rajta,,,
igen nagyon sok a választék nem is olyan egyszerű ez a döntés mint gondoltam
METZELER SPORTEC M1 ezt néztem ki mi a véleményetek?
Ha dönteni is szeretnéd akkor Dunlop 209 v 211GP, Metzeler Racetec, Bridgestone Bt003, Pirelli Diablo Supercorsa.
Ezek nem fognak cserben hagyni.
pilot power 180-as garnitura most csak akcióba van nálad vagy mindig ennyiért árulod? és ez 2ct -e ? nem értek hozzá sajna bocsi ha hülyeséget kérdezek
szuper :-) azt hiszem meglátogatlak titeket gondolom szereltek is:-)
köszike nem igazán akartam tura gumit feltenni pont ezért is köszönöm a sok jó tanácsot nektek
sziasztok köszönöm a rengetek tuti ötletet :D már csak csemegéznem kell
www:jokergumi.hu
73000ft a road2 garnitúra
Helló!
64000ft a pilot power 180-as garnitura
jó állapotú használt 30000ft(állapottól függően több,kevesebb )
www.jokergumi.hu
12000ft új michelin ac 10-es+2000ft a postaköltség
vagy nézek használtat ha olcsobb kell
06707767317
www.jokergumi.hu
Ne vegyél rá túragumit. Az én gixerem öregebb és gyengébb lóerőben de a turagumát le kellett dobnom róla, mert olyan mintha jégen motoroznál. Nekem is a legjobban a Pilot Power 2ct vált be, de ezzel is ha előzésnél keményen rugom a másodikat a világos szinű kemény bitumenen ugy elmászik a segge hogy menekül mindenki mellőle! Használtat szoktam venni 80-90 százalékosokat lehet csipni 15-16ezerért. Ezekkel egy idényt mindig végig tudok motorozni (főleg városban használom) és kakucson is leér meg szikrázik minden de még mindig tökéletesen tapad. Az első, két hátsót kibir. Okos ember akkor vesz mikor árulnak ilyet, elteszem a garázsba és ha lekopott a régi van mit feltenni. És ami fontos ha turázni is akarsz vele, esőben még ez a gumi is tulpörög ha 8ezer fölé megy a fordulatszám, gondold el ha turagumi van rajta. Én is azt tanácsolom hogy sportmotorra sportgumit!
És még ott van a Conti Sport Attack. A tesztgyőztes Pilot Sport után a második lett, száraz körülmények között meg az első. És tartósságban meg első vagy az elsők között és kb 50 ezerből megúszod az egy párt. Nem hiszem, hogy 6-7 ezerrel többet elfut a Michelin, hogy megérné az árát. Amúgy a tesztben is azt irták, hogy akár 1000es sprtotorra is fel lehet rakni ilyen gumit....
nem egyszer nem kétszer szoktam látni sportmotorokon túra gumit,
pl bt020 asat is akár, akkor kicsit leesik az állam, ehhez képest pilotroad2 sokkal jobb