Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia Borsó. Mondd, hogy téged nem baszott volna fel egy ilyen sms.
És ki mondta, hogy normális vagyok?
Mi nem.Mi ott "Józanodtunk"
lehet, hogy azt, amit te adtal neki, amikor osszetorte magat...
LG,most már nem értem! Akkor nem gumit,hanem egy rossz mobiltelefont adtál el?
buszke lehetsz magadra
normalis ember nem itt es nem igy rendezne ezt a dolgot...
Igen veled szemben de az utcánk kb 1km-e van a Palacétol Zamárdi felé bár sokan betévednek,aztán látják hogy már csak a Balcsi van elöttük akkor nagy kontra,és curikolnak ki
Hüüü,jónak hangzik!Mit kérsz érte?
Te egy 20ast tudok érte adni,megfelel?
de guminként
hagyjuk már, gyerekek, kösz a támogatást, de ez a görény L.G. ( csak a személyiségi jogai miatt) ennyit nem ér.
hhééé várj,én nem vagyok homokfutó
..de azért csomagolok
Bazdmeg,te velem szemben laksz a túlparton
Várj,kimegyek az erkélyre integetni.
Soxor kötöttem ki abban az utcában,mikor kijöttünk a Palace-ból.Pontosabban kimentünk a partra
Én szívesen elcserélném 208d gumimat erre a átbaszós gumira..:D
Egyszer beleált egy szög (de megcsináltattam).. + egy kis repedés is van rajta..
Szerintem még elmegy kb 2000km :))
Igen itt a perdöntő bizonyíték hogy kapott fényképet. És nem az volt a válasza hogy küldjél másik fényképet ami nagyobb felbontású, hanem küld a gumit...
Csak neked akarok jót, de tudod, hogy szeretlek
Kabbe
Most Te elzavarsz?Nincs mit takargatnom
Csak ez olyan izésre sikerült beszólás,elkurtam na Fletónak is lehet,nekem is.
De most már térjünk vissza a gumikhoooo

Ilyen gumik vannak
nem kell vissza venni tőle ha vissza küldi , volt fénykép és ha ő így megmerte venni akkor viselje a kockázatot ami szinte nem is volt , csak hát úgye kicsi haszon most nix
Ez már egy bukott történet
...van egyfajta stílusa a Medvéknek.Egyböl a hatalmi harc meg a területét védi
De,hogy is fogalmazott rólam?
"Ezért szeretjük..."
úgy, ha kimégy AZ országból
öööö,,izééé,mármint nem az apehtöl parázom,uhhh, ebböl most ,hogy jövök ki jól
Lezárandó a történetet: jelents fel. Tényekkel tudom igazolni amit írtam rólad.
Amiben megállapodtunk, betartottam. A vissza te nem küldted, de tudod mit, már ne is tedd. Te magad ismerted el, hogy a gumi még használható, a te motorodra még jó lenne, de eladni többért már nem tudod. Szerintem itt van a hangsúly. Azt, hogy kereskedsz, és ezekkel foglalkozol elfelejtetted megírni. Az sms-ed pedig atután írtad, hogy délelőtt 10-kor nem voltam a telefon mellett, erre este írtál egy ilyet.
Ha perre megyünk, akkor azért számíts egy viszontperre is. Amúgy meg annyira pitiáner itt ezen vitatkozni.Igaza van a Spindoctornak, azért ha ebbe belemegyünk megsúlyoznak még téged pár helyen.
Nem csak az egyik cimbim megkapta a vagyonosodási vizsgálatot és alapból rühellem őket.
velem is úgy kezdte idézem : mi van hülye tüzoltó , ez volt az első szava hozzám annak ellenére hogy még soha sem találkoztunk
így kezdődött a mi kis " románcunk "
...ez egy "nem inges" beszólás volt,tehát tisztelet a kivételnek