Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a helyzet?Eladod a kidörrenőt?
Sziasztok!

Aprilia RSV/Tuono korábbi típusokra keveset használt MIVV sportdob eladó.
Kivehető hangtompító, E-szabvány - igazoló kártyával.
Sziasztok. Termignoni matricát kipuffra honnan lehetne rendelni?
Szia!
Sajna csakis egyben
Üdv: Andi
Ha nekem írtad, akkor Kawa ZX10 2004-en volt
Arra a motorra ami az adatlapodon van biztos nem raknek hasznalt dobot
enyim nem jó?
engem a dob érdekelne! így külön is eladó?
mi......?
Mi az ára és mire való?
Sziasztok!
Még mindig eladó
És használtban olyan rossz lenne ?
Jókiállású f4 gyári auspuff társat keres 20/4917567
Szia,

Annyiert hasznaltat kapsz, de ujat meg a hazai utangyartottbol sem mert azok anyagtol fuggoen 60- 70 kozott vannak...
AlexCBR.....a jó ár nekem az hogy minél olcsóbb...de komolyan olyan 40-50 körül de csak végdob kéne....
Elég összetett egy gyári kipufogó belseje. Teljesen ki kéne cserélned, illetve gyártani bele egy nyitot belsőt a zárt rendszerű helyett...
Mi a jo ar?
Szia,
Nem talalkoztam meg ilyen problemaval... Ha egy kicsit igazitasz rajta akkor jo lesz ...
Sziasztok....Megszeretném kérdezni, hogy tud-e esetleg valaki 2007-es Zx-6-hoz csak végdobot esetleg jóáron.......
Szeva Alex!

Hát nem rossz, most kezdek felépülni az influenzámból, elég szarul voltam. Mivel utcára nem vittem ki, és álló helyben én nem bőgetem a vasat, így azért még a terheléses hangjára várnom kell februárig :D.
Viszont a hangtompítóval van némi gond. Egyszerűen nem fér bele a dob-ba. Kivenni a dobból semmit nem lehet, levenni a tompítóról sem, és a tompító széle ami felfekszik a dob nyílására túl vastag (a perem ami látszik a dobból az szépen Yoshi felirattal gravírozva..). Ara gondoltam a széléből lehet majd csiszolok le, úgy biztos belefér, meg az úgysem látszik. Volt ilyennel már hasonló gond?
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni sportkipu iránt! Ha valaki jótanáccsal, vagy tippekkel, hogy hol és mit érdemes el tud látni, megköszönném!
Yamaha xtz 660 Teneré 2008-as.
Melyik dob szól szépen ezen a motoron...stb.
Köszziiiii!
Joc!

Hogy szol a cucc?

Megint 1000%-os vagyok
Köszönjük észrevételed. Cseréltél már le gyári kipuf-ot vásárolt original bilincsekkel?
Mint egy repedt fazék.. Gyűjts inkább pénzt és vegyél egy sportkipufogót a vasra..Szerintem