Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Kíváncsi lennék mi a véleményetek az alábbi http://www.youtube.com/watch?v... ,,kipufogótuningról"(sportlégszűrővel összehangolva jobb lesz-e a teljesítmény?milyen a hangja?érdemes-e megcsinálni?(egy folttal visszaállítható és E betűs marad)),esetleg tudna-e valaki információval szolgálni milyen lehet az SV 1000 gyári kipufogója belülről?
Előre is köszönöm!
sztem közelebb kellett volna tenni a faridomhoz vagyis feljebb tenni igy lejjebb lenne ugy nézki kép alapján
CBR 600RR 2007-esre keresek "olcsón" Sport dobot!
Valaki tud segíteni?
eladó two-brothers kip. dob. cbr 929-954 rr-re való minimális esztétikai sérüléssel megvan a felfogató bilincs is ára 30 eft. 0620/992-4528
Hello mindenkinek keresek sport dobot Yamaha tzr 70-re aki tud az írjon köszönöm előre is.
Eladó 1 pár Mivv xcone kidörrenő.Nekem aprilián volt de kis átalakítással bármelyik típusra jó lehet amin két dob van.Kb.2ekm van a dobokban és csak egyben eladó.Új ára 199eft.
Irányár:140eft
Tel:30/9089573
Nem csinálsz róla valami videót?:D
Szia!Nincs videó sajnos mert meghoztuk a motort kintről és már szedtük is szét.De azt tudom hogy a zx6r en nagyon szépen szólt mély öblös hangja van.
Boldog Új Évet! Nem vagyok mindig internet előtt. Székesfehérváron mostanában sajnos nem fogok járni. Ha esetleg jár ismerősöd Budapesten, úgy meg tudjuk oldani. Jó lenne hallani a hangját. Nincs fent videó róla valahol?
Sziasztok!
Egy SITO dobom lenne eladó valami szotyiért.
Üdv.
Tényleg szép lett!
Hali All!

Ezúton szeretném megköszönni AlexCBR-nek a segítséget és a fáradozást, a dob amit rendeltem épségben megérkezett, semmi probléma, már fel is raktam, hangja brutál.
KÖSZÖNÖM ALEX! Hétvégén hívlak, elakadtam a tompítóval!
Íme:
Azt hittem hogy én megtisztellek azzal hogy vissza írok kérdésedre akkor te is reagálsz valamire!de mindegy. Boldog új évet mindenkinek
eladó e szabványos olasz sport dob:12e
nekem van olcsón
msn:bencenokia(kukac)hotmail(pont)com
Street 2T Arrow rendszert újonnan valaki nem tudna joo áron?
aprilia rs 125-re kellene

Előre is köszönöm
Alex:
Megjött a dob, nagyon szépen köszönöm, remélem jó lesz :DD.
Dunaújvárosban tudod megnézni.
Hol lehetne megnézni / megvenni?
adatlapomat nézd meg
Ha vársz 1-2 évet akkor lesz egy ilyen használtam eladó :), vagy amíg meg nem b@...nak a yardok....
szia.Megvan igen.eus szabványos bele van ütve
keresd FülöpGábort karbon dob ügyben!
Akra,jó áron!
Sziasztok! Szép ez a dob, na valami ilyesmi kellene nekem is slip on megoldással, emészthető áron, használt is jó, de ilyen vlggen nem nagyon találtam sehol Régi gixerre kellene. Mivel nem ismerek itt még senkit, kivel kellene konzultálnom? Grazie a választ
Szia!
Megvan még a dob? Nyitott? Jó állapotban van?