Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Nem ismerem a GS500-at de az tuti biztos, hogy a másik dobomat ami ekta ilyen felfogatású volt GS500-asra vitték el.
Kerker dobok (made in usa) , párban , vagy külön-külön eladók.
390mm hosszú, 90 mm vastag. Az összeillesztésnél a belső átmérő 51mm.
Varges Motor Kft.
22/312-737
30/612-8980
helló
a gianelli reverse az mennyire jó kipuff?
malaguti f15 re veszem és stage6 street race 70ccm hengerre
raptor sport dobokrol mi a véleményetek?jó hangja van?KTM-re akarok majd venni.
üdv!

nincs valakinek vmi fölös kipufogója, lehet gyári, szétberhált is, egy 620as KTM-re kéne.

huhahufiu@hotmail.com
Hello van egy GS500 rendszerem eladó,teljesen átmenö!http://www.sportmotor.hu/motor...
Jelenlegi bontós áron adom!
Szia Ferker!
Yosi tri-oval dupla véggel?!
K6-7-re?
Honnan, mennyiért lehet beszerezni?
lemezből pikk pakk meglehet csinálni úgy mint ha gyári lenne
Köszi értettem a dolgot:)csak sajna nincs egy fillérem sem (tankolni is alig) csövekkel meg tele a garázs minden féle van,hegesztő is van aztán ezért ásom bele magam,mégeyszer köszi az ajánlatod.
Hali!
GS500 ra rá lehet ezt dobni?
szeva, szerinted a zx12-esre felmegy ez a dob ugy hogy ne keljen elvágnom a gyári rendszert? nekem 70es megy fel, holnap kinyomozom a csavarok közti távokat és megbeszéljük. üdv
Amit beraktam képet, az készen 'véletlenül' pont eladó
Szia,

Köszi a választ:)Tehát valami olyan megoldás kellene, hogy egy vékonyabb kis cső,kilyuggatva amire ráhúzom a nagyobb átmérőjű külső részt és a kettő közé valami tűzálóó cuccot tenni?(a képen vázoltam az elképzelésem)Bocs h ennyit vacakolok csak nagyon idegesít a hangja és nagyobbra meg sajna még nincs pénzem.
Szia,

üres csövet (több okból sem) tehetsz fel. Ha jót akarsz, akkor egy perforált átfolyó dobot teszel rá, kis átmérőben. Kínai blokkokhoz gyárilag ilyen dob van "tuningoláshoz".
Ámbörök!
Van egy pár mivv xcone dobom,talán 2ezer kilómétert használt.Van még egy pár akra dobom is eladóba.
Ha érdekel valakit akkor írjon ide vagy hívjon:30/9089573.
Egy kicsit tudunk faragni a dobok árábol.
és a farigcsálást bele tudnánk boronálni a vételbe? vagy nem foglalkozol ilyesmivel..
Gondoltam de mivel nem nagyon veszegetnek mostanában 100eft fölött kipufogót az emberkék ezért marad ez..
ilyen képen látható rögzítőgyűrűt külön is lehet kapni?
Nem köszi inkább eladnám.
Igen,kis alakitással simán.
Hihi Reklámozok a kollegának is

Na de Én ezt akartam linkelni: http://www.kepesmotor.hu/onroa...