Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+olasz E szabványos sportdob
hello
z750 re is jó? milyen hangja van kb ?
Figyelem!
Motoralkatrész üzlet, Pest mellett Gödön, a 2es számú fő úton.
Teljes TKRJ, Pollini paletta, és egyéb gyári beszállítók termékei. Igény szerint, házhoz szállítással.Érdeklődni a 0630 360 78 65-ös telefonszámon.
Üdv!
Honda trx 400-as quadra keresnék rávaló kipufogót, akár a gyári is megfelel! Sürgős! E-mail: th199@freemail.hu
Sziasztok,

Yoshimura TRS rendszer eladó GSXR 600-750 K4-K5.
Újszerű, makulátlan állapotban (kb 2 ekm-et ment).
I.Á. 150 eFt

Üdv.
Joci
CSőőő!
valaki esetleg nem tudja mmilyen motorra valo ez?:
ez van ráirva a rezomra: KHI K 220
ez pedig a dobomra: KHI K221
szal ez egy pár, de nem gyári a rezom az tuti, mert nem ijennel jöttek ki...esetleg valaki nem tudja h milyen gépé ez a kipu rendszer

egy 200as kdx-em van 89es. A számok alapján arra következtetek h dob és a rezo passzolnak, viszont nem az én motoromra való, mert nem iylne rezoval jöttki.

a kép a hátso dobom ez aszöveg és ilyen kis jel van rajt, és a rezon is
Helló!
Aprilia rs 50-hez keresek tuning kipuffot és egy Rieju RR-hez, (minarelli am6 blokk)
Sziasztok! Suzuki gsx650f-re keresnék slip-on full nyitott sport dobot! Two brothers előnyben
cbr 919 re gyári dob eladó 3 csavaros :6.000ft
egrus sportdob valakinek cserébe egy másikért? 1000km van benne.

45 e vettem. 919 re való 3 csavaros.
Olaszból hozott sport dob (e betűs)
12.000ft összekötő csővel
Sziasztok! szeretnék aprilia rallym kipufogójának végére rakni egy ilyen kis dobot... lehet ilyet kepni hozzá?mert én nem találok. vagy mi kell a belsejébe? valami rajzotok nincs hozzá?
Aprópénzért yoshimura bármilyen motorra.
29000ft

Hétközben csak délután 5 után vagyok elérhető!

0630/6963423
info@hanatrade.hu
gsxr 600-750 k6-k7 jardin gp1 brutál hangal,tompitóval eladó.
Hajek!

Adnál egy emilcímet? (enyém az adatlapomon)
Csak azért,mert én is dob vásárlás előtt vagyok,hátha ki tudunk okoskodni valamit.
Helló! Nagyon tetszenek a Scorpion dobok! És amint látom nagyon szép munkát végez a gyár! Na meg a hangja! Gyönyörű!
Hello
Gs500-ra gyári rendszer nem gyári hanggal eladó!Megnézhetö és hallgatható az adatlapomon a videók közt!
kb 20.ezer
Keresek a képen is látható összekötő csövet(a gyári elődob/katalizátor helyére való sima átmenős "Z" cső) egy 2002es évjáratú KTM 640 LC4-re.
Sziasztok! szeretnék rallym kipufogójának végére rakni egy ilyen kis dobot... lehet ilyet kepni hozzá?mert én nem találok. vagy mi kell a belsejébe? valami rajzotok nincs hozzá?
Péz kéne érte, mert meg kéne vennem rá a másikat...
szeva oszi, ha felmegy a 12esre a dobod akkor adok érte egy dell centrino laptopot szép állaotban .kb ez az ára de lehet hogy több is egy kicsit.
Sziasztok,

Yoshimura TRS rendszer eladó GSXR 600-750 K4-K5.
Újszerű, makulátlan állapotban (kb 2 ekm-et ment).
I.Á. 150 eFt
gsxr 600-750 k6-k7-re jardin gp1 eladóóó.
Karbon RS-3-at, vagy ugyanilyet csak karbonban.
Azoknak méllyebb a hangjuk picit.