Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. hú az betyárját ez nagyon trágya lett.
Erre kaptak támogatást.
ámen!
tudhatod ami működik az országban azt el kell rontani, mint pl az olx kontra balfogás. olyan üzeneteket írtam nekik hogy ketté állhatott a fülük. tennék smajlit is de olyan elbaszottak hogy nem is keresgélek köztük. hja és nem küld értesítőt hogy hozzád szóltak úgyhugy ez is a múlté, mint egy jól működő oldal. hja és maximálisan teszek rá milyen színű. a faszbukot meg húzza a faszára az a fejlesztő aki ilyenért pénzt vett fel.
nem mondod hogy vettél egy faxa motort 2 tükörtakaró gumi nélkül? 6 pénz a hátsó lampi.
mondtam hogy egy nagy foss az egész,,így elbaszni valamit,,,nem sűrűn leszek itt,,,,Köszi sport köcsögök......
Ha csak 1 akkor az nem kell a lámpát mennyibe adod?
igen mert az opel baszott indulni 2 gyertyával.
válasz?
inkább a kamu hirdetések ellen léptek VONA fel !
S akkor nem is látszik ki is szólt utoljára a fórumon
hm
A gyengén látoknak készült az oldal ? akkor ők nem is motoroznak !
mi fasz geci ?
a 25-ös tengelyt lecserélték 20-asra
nahhhh ha már így megújultunk , kispara találtam tükörgumit 1db-ot, ha kell a hátsó láma akkor küldöm.
nahhh urak orbán és társai ide is betették a lábukat vagy a szemüket.
ha azt írom hogy kula lett az oldal akkor beljebb vagyunk?
Mosmááá nyomhatjátok a szmájlikat zőőődbe.
Van ami jobb lett (funkció szempontjából), de a dizánj katasztrófa...
Mi a fasz? Ez mi ez? Ez egy szar lett.....
steppenwolf,,faszom!!!!!! Himi vagyok basszátok meg,,,,,,,mi a jo édes annyát csinálnak itt????
Jól elkurták az oldalt,,,,undorító!! nyilván befejezem az ide írogatást,,köszi sportmotor!!!
Kisérleteztek a rugozattlan tömeggel
a zx9 C meg ~ 30 LE-vel erősebb és kapott egy 296-os egyedi tárcsát. egy barátom szokta mondani mikor a honda elcsesz valamit: ezt nem így kellett volna .............