Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak más az anyag minösége mivel gyengébb moci ennyi
98-02 hassszázban van 6db egyforma dugattyú. a nyereg ugyan az tehát bele rakható.
ok.
Akkor megnyugodtam, nem dobtam ki a pénzt...
Ezen már én is agyaltam, hogy a kawa kódja szerint mi a különbség a betétek között. Az utángyártott nem tesz különbséget ezek között, hiszen a nyereg ugyanaz (nagyjából,mert valamelyiknél kisebb két dugattyúpár a hatból, de nem oszt betét szempontjából). Tedd bele és go!
Megjöttek a tékbetétek. Sikerült találnom új gyárit 17ezerért, de félek, hogy át lettem b@szv@
Úgy vettem, hogy zx9r-re jó, 2001-re, de kód alapján (43082-1224) ez zx6r 1998-1999-re passzol. Netalántál a két motor féke egy és ugyan az lenne?
a héten le tudjuk ügyezni az alkatrészeket? mert most szét van szedve a fara hétvégén rakom össze és akkor jólenne ha meglenne már a lámpa is :)
Szeki nagyon kemény, ilyen időben is motorozik
Félre értesz! Nem a motorra irtam hogy ilyenem van hanem a sárvédőre.
ZRX-em van!
Szia bocsi rosszul voltam tajékozodva de.ha mégis mind a kettő évjárathoz van 2-2 db
Na meg ilyenem is van hozzá!
Ilyenem van!
Jól megelőlegezted neki a firkát
hm hm
a boseg zavara
Jól néztek ki pedig!
De ha a pálya fele továbbmész, ott már az..!
csak óvatosan
faxa
de csak volt

a kík képet nem találom amit te is simogattál csáton
na ugye
holtjáték mentes kormánycsapágy ilyet még nem hallottam Honda hirdetés.
oltsdzs ki a TV-t ,csukd le a villanyt
Szia igen Csak 400 féle deknim van raktáron a 4 japan típushoz a következő szezonra. lehet elodok párat ha kell.sajnos zrx1200 re nem gyártanak a gyári biztos olcsobb lesz és jobb is