Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pipi mindenkire emlékszem abban a házban de valahogy nem ugrassz be
A baloldali képet meg nálam csináltad a nyaralomba, hogy ellopd az ötletet, hogy kell árnyékolót felszerelni
az miaz a kakicukor
Mind a kettő munka melyik fog a 10+10 millához jutni .tehát kinek dolgozol és nem kakicukrozol
repülni anélkül is tudok csak húzni kell a szarvát a kíknek
Az lehet de akkor értelmezhetőbben írd le :)
Akkor ebbe ne menjünk igy bele mert a kérdésem nem értetted
Szárnyas betét nem felel meg az ízlésednek??
Elég sűrűn dolgozok csóróknak. De azt a melót is becsülni kell.
Elolvastad amit belinkeltem????
végigjártam minden lehetséges kiskaput.........nekem,vagy is apósnak nem jött össze.......legalább is nekem nem kell suzuki sx-4 2,5 millióért.........de hátha neketk töb siker lesz,
Bogyeszka minden kereskedő betudja váltani ez nem Erzsébet kártya hogy csak itt ott . Csak akinek vaj van a fülemögött annak inkasszó. Ezért nem bankolnak ugye
Nem tudom Bogyó. Jövöre talán tudok tapasztalatot mondani ezzel kapcsolatban.
Hááááá máááá elkoptattad?
Van használt betétem.
Halló emberek. Nincs véletlen valakinek első fékbetétnek csak a vas része ragasztatni akarok de most nem akarom szét szedni csak majd ha készen van.
elhiheted hogy van egy pár autó kereskedő cimborám.........és nem foglalkoznak a roki utalványal és ez a pösti nő elmonta hogy csak onnan lehet kocsit kihozni ahol a bank kapcsolatba áll
Mixinek igaza van.
Sőt abban készségesen segítenek sok helyen, hogy úgy írjátok meg a kocsi értékét a papíron hogy jó legyen.
attófügg kereskedö beszámohattya
az már sajnos elmult Mixikém
Zozokám mikor dolgoztál csóróknak meg cigóknak????
No bogyeszkám én vettem rokira ótót benga 1.6 diesel 2.0 kor nincs kötve és 300 pénz
ez pontosan olyan mint a rokkant segély autóvásárláshoz apósom meg kapta az igénylést követő még az évben......aszonta az öreg nekünk adja vegyünk valami ótót na,mondom van némi KP kipótolom és egy 530D nem lehet eladni de kit érdekel........mna,megjött a nénike pöstről mondja a szitut.........uj autó esetén ad 900ezret,de csaj uj Suzuki sx4-et lehet venni,2,5 mikulásért, a fenmaradó 1,6-ot be kell válalnod 3 évre hitelre aztán.........használtra ad 600-ezret de benzinest 1600-3cm-ig,dezsót meg tán 2000-3cm-ig vehetel.........ez még nem is lenne gond,de 1-től 5 évesig szóval ez is a nagy dohányosoknak van kitalálva aki 5 évente le cseréli a verdáját,mivel ezt meg lehet csinálni..........5-év után vissza számolják,leirja az adóból és van megint egy uj ótója ingyé régen ha jól tudom adtam 350ezret oszt azt vettél amit akartál,csak nem adhattad el X-évig