Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyomunk egy kört a kacskaringón. Aztán fent a pihegőben iszunk egy pálinkát!
no idén eger?? vagy valami összeugatás??
Én eddig se nagyon lájkoltam, meg nemis nagyon szóltam be :D
gyerekik én próbálok ehhez az oldalhoz hozzászokni. Tanulmányozni. Úgy néz ki nagyon begyöpösödött vagyok és ragaszkodom a rég megszokotthoz. Ez is Kezd hajazni a faszbukos hányáshoz. Lehet lájkolni.... meg beszólni egymás képe alá. Ez nagyon kellett ide....
Pontosan erre voltam kíváncsi! Köszi!
C1,C2 vagy ha van több pénzed akkor F1.F2
Felhasználóó?? Nem számítógépes program ez vazze!!Pályára nehéz,,de vannak itt nagymenők is akik megmondják a tutit,,de túrázni tökéletes,,2 személlyel is,,lehet csapatni vele,,és nem készül ki a csuklód mint a hasalós csuklógyilkos hasonmásoknál....Ha műszakilag rendbe van,,csak tankolni kell,,olajcserék,meg a kötelező szarságok,,,,nincs gond vele!!
Jó neked Ha én így folytatom maximum a legyeket fogom hajtania Milyen típusú felhsználó vagy? Pálya? Túra? Mindkettőt?
Én a 2. C-t fogom hajtani tavasztól,,,,csak ajánlani tudom!!
Köcce!
Őszintén mondom hogy még nem tudtam eldönteni hogy mi legyen,csak tapogatózom. Persze eléggé kötött a pénztárca is .
Az tetszik ebbe a modellben hogy eléggé univerzális.
Az F a legjobb értelemszerűen. A C-ben már nem reped a gát, mint a B-ben és sokkal könnyebb nála, de a váltó szét tud esni (nem gyakori, de van rá esély, ha gyilkolva van), az E-n még mindig fos a fék (összehasonlítva az akkor motorokéval, de ezért meg lehet vele állni), az F-nél meg már minden csudaszép, nagy fék, jobb féknyereg, szép hátsó lengőkar stb :D Ha 9-es kell akkor a C1-től már meg lehet venni szerintem. De missszter szeki majd jön és megmondja a tutit!
Szisztok!

Melyik évjáratot tartjátok a kiforrottnak ?
ZX900B (1994)
ZX900B3 (1996) and ZX900B4 (1997)
ZX900C1 (1998) and ZX900C2 (1999)
ZX900E1 (2000) and ZX900E2 (2001)
ZX900F1 (2002) and ZX900F2 (2003)
http://www.sportmotor.hu/kerdes/IxvwHFL3
Tessék, itt kisírhatod a bánatod. De úgysem rakják vissza a régit, kurvaanyázással meg nem érsz semmit.
pl. üzenet a moderátornak totyik már nincs is???
Biztos lenne mondandóm
válaszoltam, de a bepötyögött szöveg nem jelent mög, nos vagy a mobil alkalmazás ratyi vagy a teló.
Xnxx.com biztos.
Jó lenne, ha azt üzemeltetném, akkor valszeg nem csak egy 9-esre futná
Itt??? Ne kacagtass
Te milyen oldalt üzemeltecc Livejasmin.com
Jó azé most nem kell ennyire sírni, meg fogjátok szokni. Én is üzemeltetek oldalt, ott ugyanez a sírás megy ha bárki bármihez hozzányúl. Ilyen ez a magyar, megy a picsogás minden szaron, egy hónap múlva senki sem beszél róla. Nyilván ami meg nem megy ki lesz javítva.
Te misemondó atya úristen Itten mija fasz lött
Rotty az egísz fórumnak
az a baj, hogy ezek az idióták 2 évéente teszik ide be a lábukat a kéréséket nem csinálják a hülyéket nem tiltják, de ha hozzányúlnak az tuti valami szar. Lásd a "jelentem a moderátornak" funkciót Na ezek a szmájlik is egy kalap szarok
Sportbook
miez
enyhe dícsérő kifejezés....