Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te,Kupec én tisztelem a korodat meg a reggel recsegő csontjaid hangját is de ha találkozunk,egy gyomrost beviszek csak ugy barátilag.......vicből,mert nekem az poén
Vasak , kerülés előtt összeálltak
Mindegy az a marhának csak ződ legyen!
Bogyó most nem tud feléd menni, mert most is siet
Tárazva
Én nem szívom fel magam, mert már be van társazva a csúzli.

Természetes fénynél rendes ződ.
Hát igen. Az egy dolog mit tudsz papíron meg mit tudsz gyakorlatba.
Én is ismerek olyan autószerelőt aki olajcserére hordja a saját kocsiját. A felniket meg a haverja rakja fel neki....
Ismerek olyan villanyszerelőt is akinek az anyja hívott egy másik villanyszerelőt hogy egy csillárt kössön be a szobába. (Anyja és fia egy házban élnek) A megkért villanyszerelő kérdezte is, hogy miért is hívták őt hisz a fiú is megtudja ezt csinálni ez a szakmája. Az anyuka annyit válaszolt jobb az ha maga csinálja.

Mased1 nem baszogatunk. Nem kell felszívni magad. Sőt bizonygatni sem kell édesanyádnak a szaktudásodat.

Bogyó! Most nem megyek arra. Ha nem haragszol.
Sőt voltam én már ott eleget, lassan neked kéne jönni ide!
Az a kerdes mitt nevezunk gyarinak pl a te motorodon a hatso labzarto nem gyari plusz erdekes a szinne is bar az lehwt csak a fenKepezo miat van! A masik hogy en karosszeria lakatos vagyok de nem hiszem hogy orulnel ha en lakatolnam a kocsidat ne ved a szivedre csak unatkozok
Szombati muszaki
posta-müszaki
oszt hova? mee mikor ott voltunk azt mondtad arra felé nincs látnivaló?
most én is.........utánna?
Ahh reggel meg dogaimat intezem.
Lesz ott egy picsa egy narancssárga volkszvágen mellett. A fehován osztogatta a szórólapokat. Pip papa üdvözli. Megfogjátok ismerni Annál formásabb segget nem igen láttatok még
Ha motorszerelő voltál ha nem csimbiék miatt ne aggódj
Azok tudnak találni hibát a vasadon Ők az a fajta brigád amelyik a kákán is csomót keres
Csimbi hidd el nincs!
Szakmám Motorszerelő és nem 1-2 motorom volt, amit láttam...

03.22.- én megyünk az ATMS-re vagy 04.11 a pesti szezonnyitó ra ott szemügyre lehet venni!:)
gyere el reggel és gurigázunk
Holnap motorkazas.
Szia, most látom csak hogyf irtál igen az jólenne.. ugyan olyat mint a tied? mennyibe kerülne?
hidd el lehetne azon hibát találni
hová gó ?
Én is megyek a hibátlan vassal;)
én tuti és már a fékem is jóóóóóóóó ki pumpáltam a levegőt belőle