Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az biztos, hogy a motor még mindíg szerencsésebb műszakin.
Sok helyen fingjuk sincs hozzá és fényképről nézegetik mi lehet gyári és mi nem, tanakodnak és konzíliumot ülnek
igen ez még most is sávos számít mikor járt le
ccsimbi ezekszerint engem mindenki leszopat Ezért vagyok ilyen elesett
dehogy adom Bár mindenki aszt hisza amit akar
Szépen fel van extrázva, de az a vázsérülés...gondolom nem véletlenül lett az fekete
pipi ne hallgass senkire fizesd be azt a kéccázezret de irass engem is a csekkre hogy elöre befizettél
Pipi ne add fel bazzzeg!
nyáron kaptak el 3 hónapja le volt járva !
10000 forint büntit kaptam
szóval ezzel megint le szopatak
a rendőr elmondta hogy ha egy napal túl lépem a három hónapot akkor már 50000 forint lett volna de ez még mindig nem 100 200 ezer
ilyen marhaságot már rég hallottam azért mert te lejárt műszakival közlekedsz miért volna automatikus útvonalengedély vizsgára. Nos megkérdeztem egy közlekedési osztályvezetőt annyit mondott egy ilyen csavar most 100 és 200 ezret ér manapság. Az tök mindegy, hogy te mit hiszel csak higyél majd a szemednek is amikor kikerekedik a számok láttán ami a csekkre van nyomtatva
Nos, mostmár nem is elég az útvonalengedély a rendőrségtől a kpm-vagy hogy hívják már őket től is engedélyt kell kérned, melyik bejelentett útvonalon közlekedsz gyakorlatilag egy hatóságok számár ismeretlen műszaki állapotú akár balesetveszélyes járművel.
Gyerekkoromból emléxem amit te mondasz, az etzre ráragasztottunk a rencámra egy kartonpapírt amire ráírtuk VIZSGÁRA akkó ez még úgy volt szabályos. Azóta eltelt néhány 10 év és változott néhány dolog is
Minden évre lesz valami. A következő lépés, hogy a zseblámpába is lesz webkamera amikor a nyújtópadon vizsgálják a csiklókat és hasonló finomságokat. És ez csak szigorodik. Majd talán kósafalvába is eljut a törvény vas szigora. Most ti kacagtok rajtam akkor majd én fogok Nálam a leggyengébb láncszem a francia doboz, de az most két évre megúszta. A két tojó miatt nem fől a fejem, csak az időpontokat ne basszam el
csak 99-es
ezt a motort láttam élőben, nem rossz
Biztos csak eldőlt....
Hadddd vegyék csak a parasztok meg! Aztán meg csodálkoznak, hogy két nyomon megy.
Vajon a hegesztett segédváz is extra? link
csak igérjétek meg hogy láthatom
az elsőknél még porfelhő is van.
Azért ez nem teljesen így volt Az egyik biztos mondta a másiknak : a féknek jónak kell lenni, mert ha bukik a moci és a tulaj bedühödik és a fülivel odacsap, itt kő kövön nem marad
zsolti tanuld a szöveget majd én ütöm

jaj geci könnyesre röhögtem magam
pipikém kivesszük mi is a fejedböl a gonoszat kécskén
http://youtu.be/pkRwRHjTk2g
1. láridéj,láridéj
Lűűűjed neki Pista, Lűűűjed neki bazd meg, Lűűjjjed bazde meg! NAAA BAZD MEG!

https://www.youtube.com/watch?...
Ez szerintem badarság. Én vittem már lejárt műszakival nem került se többe se nem baszta le érte.... útvonal engedélyért előtte párnappal mentem be. Ingyen köteles odaadni....