Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor egyről beszélünk
visszahivásos fékcsere suzuki ingyen kicseréli a felső munkahengert mert álitólag hibás,és adnak helyette ujat ingyééé de nekem semmi bajom nem volt a fékkel,lehet hogy hibás és későbiekben lett volna valami kinnya........ igy be vittem a legközelebbi szakszervizbe,és biztam benne hogy rendesen megcsinálják és lesz egy mégjobb satufékem helyette ki cseréltem egy csomó vackot,ami szerintem nem befolyásolja a féket,és lett egy szar fékem,meg szar gázom,meg összekaristolt tankom lehet hogy medveölő hirében járok,de álltalában mindig sietek,itt is vártam 9-től délig......kitoltam a motort és észre is vettem a hibákat,de siettünk máshová,és gyorsan meg hánytam-vetettem magamba a dolgot és el indultunk a dolog irányába
Vájámá! Most, ha jól értem : vettél féket és most gariba cserélték vagy vettél féket? Mondjuk mindkét esetben csodálkozom, hogy így lett vége a sztorinak, már csak azt figyelembe véve, hogy itt sárkányölő és buckalakó idomár hírében állsz Na de legalább tudjuk, hogy születnek a mesehősök
amugy meg rá se bassz Pipi engem is át basztak szokás szerint vertem a melyemet hogy szervizbe viszem a motort,mert le cserélik a féket kaptam is uj felső munka hengert,szép uj féktartájt tartókonzollal,uj fék csöveket,grátiszba meg uj gázbovdent,mindeszt 1600Ft-ért amit a fékolajért kellett fizetnem namost,kaptam egy jógó gázkart amit basztak beállitani,csak rá hajitották az uj gázbovdent mint szaros gatyát a szennyestartóra........basztak meg spanolni,szóval forog egy felet és utánna veszi a lapot a motor......ráadásul kihagyták a gáz szektor nál lévő müanyag alátétet igy már kapcsolótól-kormánysujik csuszkál a gázkarom.......emellé kaptam egy olyan levegős féket hogy teljesen be esik a fékkar mivel igy még elgurigáztunk Szekihez,ha nem lett volna mögöttem egy benzintyuk(nem Zsuska) és ha nem akartam volna vagyánynak látszani,ott hagytam volna a motort szekinél és meg kértem volna hogy vigyen haza,olyan ideges voltam......és összevissza karistolták a tankot,nem tudom hogy szerelés közben biztos ott alszik az egyik szerelő macskája és KV-szünetben rá rabolt a motoromra mivel szokás szerint megint silyettem és elég volt várni )órától 12-ig,igy inkább othagytam őket,,pedig sziveseb betolktam volna a motort azon a szép nagy üvegajtón hogy basszák meg amit el basztak.........na remélem ez kicsit vigasztalja a most sérült lelkivilágod
szeretlek hát te szemüveges geci
Hát az a poronty ahogy összejött attól pont még lehetnék ratyi is
Mondjuk a szaporítóanyag levételéhez hál istennek fhm-et kaptam és nem gay magazint
Te is szerecc és imácc Ezt nem tagadhatod le itt ország világ előtt
hát,ezen is tudnék vitatkozni de nem teszem legyen az hogy szeretjük
tudod hogy szeretünk imádunk
Köszi, köszi!
főleg ott felétek viszik az útra az mtz-k
én nem nevezlek buzinak, mee azé csak csak össze jött a kis poronty, de hogy észt honnan szerezzek neked konkrétan nem tudom
nem akartalak vérig sérteni, de ha én és már többen is vitték így vizsgára az autójukat akkor csak figyelek miket írsz itt össze vissza
sőt az ópelem úgy vitte el a csákó forgalomba helyezésre hogy még rennnszám sem volt rajta, még P -s sem, már az utcánkban lekapcsolták a nyomorúltak, DE volt rajta biztosítás alvázszámra kötve, és volt vizsgára bejelentő lap AMIBEN OTT SZEREPELT hogy azon vizsga bejelentő lap egyszeri útvonal engedély a vizsgabázis ............... de ezt már leírtam alant. és bazdmeg nem büntették meg, biztosítás utvonal eng. rendben votl
Királyul néz ki! Megy majd a motorhoz
Asszem az elefpés hozzászólásokat nem én kezdtem
Szerintem szeki te meg megpróbáltad űberelni
Téma lezárva a mondás is úgy tartja ami nagyon igaz rátok
Boldogok a lelki szegények
Speciel most van
De bogyesz tudom, hogy nagy szükségetek van egy kis észre
De légyszi azt ne kérjetek tőlem Abból nekem is kevés van
Haló fiúk! Ha drága, ha nem, de mostsem csalódtam a Shoei-ban. Ilyen fasza pleximechanikát még nem basztam. Kurva jó sztem. Pedig nem vagyok az a részletekre rejszolós, de az nagyon jó, hogy két-két rugó húzza a plexit a sisakhoz mikor lecsukod. Tuti nem fog süvíteni. Nem vagyok elhivatott annyira, elfogadom a jobbat, de 1200g, ilyen kényelem, szellőzés és zajszint nekem megér ennyit. Plusz se itt se ott nem nyom, ami persze nem hátrány.
te Pipi ne menyünk át az LFP-be elég nagy vagy ,és foggad el hogy nincs mindig igazad Dagober bácsi,és köszönöm nem kérem a Szeki szerszámát,szerintem ő se adná........még neked se,bármenyire is szeretnéd
bogyesz életében nem ment annyival
Talán 100-al de akkor is csak az utca végéig
200 fölött eszi a gumit ez ilyen