Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mna..............innentől kezdve te leszel a Pipi kedvence remélem már el kérte a tel,számod és hivni fog hajnal 3-kor hát részegen,hogy el mesélje hogy hajolt tki 300-nál
Asszem ez az egyetlen jó hír felőled
Dr zxr kirakot egy fotot és ugyanugy nézki a blok szerintem nem olyan nehéz cserélni csak a làncot
Szia pont ugyazaz mint az enyém még szinreis
Az biztos
Mi meg se találtuk benne
Szétszedés után derült ki, hogy az enyém egy amerikai dörzshajtásos változat. Így nekünk a vezérfőtengely csappantyú himbájánál kellett keresgélni
1.5
Szia szép napot nehéz kicserélni eszt a làncot üdv.
Nagyon szépen kőszönöm de csak hidegen csörgöt kicsit melegszik abba hagya a feszitöje màr nem fesziti
ennem már hangja volt,de nem ám bugós hanem,tik tik tik tik tik tiktiktiktiktik és nem a szabócsi csirke kukorékolt benne elforgott,de csak azért mert már rendesen lógott............. kapott ujat,me van pénz és nem számit
Elfordult még az a csapágy
Na ilyesmi volt a dobozos generátor csapágya is Igen nehezen és darabosan forgott a kezembe
nekem is ráfért már a csere az első hajtásra
A neve gnerátorlánc KAWASAKI ALTERNATOR CHAIN de a a nyomatékváltó primértengelyéről kapja a hajtást vagy indításkor ezen keresztül hajtja a primér hajtáson keresstül a fötengelyt hajtja az olajszivattyút az öninditó a szabadonfutón keresztül hajtja a generátor segéd tengelyt erre a láncra sok minden van bízva a motorműködése közben tele van a környéke feszítövel olajnyomásra illetve kézi állitásra is van lehetőség lebegés gátlóval ez azért van mert ha máshonnan érkezik a hajtás máshova esnek a lánc feszes és tág részei a hajtáskor... a túlzott feszes lánc sem előnyös
Hát nem szűz már a lányka
te figyelj szerintem hagyd aszt a generátor láncot a fenébe
Lesz annak nagyob baja is
elhiszed
Nemtudom menyi van bene tavaj nyàron vetem a motrot de 90 ezer km van bene a motorba
Oké! Hogy keresem a neten generàtorlànc vagy mia pontos megnevezése köszönöm
Ha csak annyi baj a generátorláncal,hogy csörög egy kicsit szard le
kb 6000 múlva az új is csörögne ha koppangat akkor érdemes rá figyelni. Mennyi van a b-be?
Bár amit az óra mutat nem mérvadó
aha Csak egyre kérlek
TE NE NYÚLJ HOZZÁ!
1995 .évjáratu és kezdö vagyok ebbe a motorba idàig fzr volt
Igen az akkumlátor meghajtja a generátort a generátor a generátor láncot, majd onnan továbbítódik a hajtás a hátsókerékre. Már ha a tied nem elsőkerekes.
Generàtort hajtja meg
Generàtort hajtja meg
Pontos tíus ? b generátor lánc
Üdv mindenkinek szeretnék egy kis segitséget kérni .kawasakizx9r kuplung alatt milyen lánc talâlható?köszönöm elöreis
Szia nekem tudsz e segíteni matrica szettben nekem a tankra kellene