Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkó szopd le az ex bibírcsóka faxát
Én is szeretlek benneteket, és lassan rá kell jöjjek, hogy hülyékből nem lehet zsenit faragni kistempóra Aki bolondnak született mint ti qrva nehezen kúpálódik
De ez fájjon nektek
csak egy kicsit kapott el hazafelé
Szekikém nincsen neked véletlen egy Yamaha FZS 1000 Fazer 2002-hez teleszkóp szár 1db?
Pipikém ne vedd a szivedre,nem akart Ő meg bántani tudod hogy szeretünk amugy én Buzi szemüveges kis gecit irtam volna
"A Nemzeti Közlekedési Hatóságtól kérjen útvonal engedélyt, így el tudja hozni a kocsiját a szervizünkbe, vagy trailerrel mi is tudunk segíteni a szállításban.


Ha lejárt műszaki vizsgával indul el a műszaki vizsgáztatásra, komoly összegű büntetést, és forgalmi engedélye bevonását kockáztatja."

uppps
remélem olyanokat viszel amiről már lefutott a műszaki
Csak légyszi ne felejts el a csekket is belinkelni
Aszt majd kécskén elmajszolgatjuk ezeket a paírokat, amíg a többiek a pörkölttől böfögnek
Itt már nem feltételeznek semmit ha te vizsgára mégy az autód biztos felkészült
Fékhiba miatt vágják ki az autók negyedét
te meg ha olyan magas lennél mint amilyen hülye, űve nyanád a hódat

(persze tudom ez mán szakálas de hirtelen ez jutott eszembe)
Szemüveges kis geci
Szekikém más hangnemre emléxek kettőnk között
Szules uttani depreszio szerintem ez lehet az oka annak hogy pipi felre beszel
de amúgy viszek vizsgára két motort és azon ott lessz -vagy nem - de ha igen akkor papirt szarsz két napig
ha rákérdezel hogy miért ilyen ,vagy tud valaki valamit róla akkor segítek.
te olyan sötét vagy hogy a fekete juk az űrben világítana melletted.
Hiszek neked, ettől még lehet jó motor, ezt senki sem vitatta
ha otthol áll a garázsban leszarják te szemüvegs kis geci hogy meddig van műszakid, közlekedni nem lehet vele.
te marharépa! az adott napra a telephelytől -gyengébbeknek lakhely- és a vizsgabázis között ad közlekedésre jogot. leszarják hogy te mivel közlekedsz ha vizsgára mégy valszeg nem egy lerobbant szarral fogy megjelenni a vizsgára időpont kérési adatlapon van rajta.
ha találok egye ilyen lapot akkor kécskén papirt eszel-szarsz két napig az tuti.
rájötttttttttttt
hogy tudd: az eredetivel a H. ring célrarája végén kettébasztak egy töketlen ETZ-st, hoztak rá egy komplett motort ámerikábúl és a kettőből lett egy. a fószer ámerikai ótókat épít újjá valahol pöstön, a fizuja úgy kezdődik hogy 3 vagy 4, amúgy motorszerelő volt csak tele lett a hócipője a kis alkudzós magánemberekkel, alkalmazott lett. lehet te is jársz a világban itt ott, ő havi rendszerességgel megy/viszik kiállításokra, mert amit össze raknak verdákat 10-30M értékben kapnak vagy megkövetelik hogy ott legyenek mint építők a bemutatókon. olyan ezermester csávó, 10-30 cm3 repcsik rali autók távirányítós helikopáterek, kajak, kenu, és egy zx9 volt a műhelyében. neki így tetszett a 9-es fekete vázzal, ezüst volt valahol szinterezték 30 forintért egyedi feketére, az extrák az ámerikás gépről kerültek át és tényleg 10 évet állt összetörve. sajna elege lett a v-rod és más cshapper szörnyek építéséből, a baráti körében mindenki sport masinát vett így ő is zx10R-t vesz, bár ahogy mondta nem igen sokkal tudnak ellépni a haverok, de ott fel kell nőni arra szintre. amúgy csak azért van motor hogy a tudat: ott van hogy ha kell indul megy.
hogy ezeket honnan veszem a törött motor maradéka nálam landolt.
Nem akartam igy el mondani de ra jotel te magadtol is
Viszont a kormánystabi, meg az akra rendszer az kéne!